תכנית אקדמית > תואר ראשון > צורפות ואופנה

המחלקה לצורפות ואופנה

המחלקה לצורפות ואופנה, בה מתקיים רצף היסטורי בן למעלה ממאה שנים, היא מחלקה בינתחומית, ייחודית מסוגה. היא עוסקת, בכל הקשור לסביבת הגוף: צורפות, לבוש, נעליים, תיקים, משקפיים, שעונים ועוד. תחומי הלימוד במחלקה מעניקים מגוון רחב של מיומנויות, לצד הכרות מעמיקה עם חומרים וטכנולוגיות מתקדמות ויוצרים דיאלוגים מפרים ומרתקים, שמהווים קרקע פורייה לעיצוב מקורי וחדשני.
סביבת הלימודים במחלקה מספקת חוויית למידה מקיפה, החל משלב גיבוש הרעיונות המנחים באמצעות מחקרים מעמיקים, דרך תכנון המלווה בסקיצות ואבי טיפוס, ברכישת מיומנויות ושיטות עבודה של מלאכות מסורתיות ועתיקות עם טכנולוגיות עכשוויות מתקדמות ועד ליישום סופי, תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה.
מהפכת הייצור הדיגיטאלי בעיצומה והמחלקה שמה לה למטרה, להיות בחוד החנית של הטכנולוגיה, להוביל ולהתוות את הדרך, לקראת הטמעת הכלים והמתודולוגיות החדשניות, אל תוך העשייה המסורתית וליצור בכך את ה CRAFT החדש, בשדה המקומי והעולמי.
בנוסף, המחלקה רואה חשיבות מיוחדת בשמירת ההרמוניה בין תחומי הצורפות, האביזרים והאופנה ושואפת להביא בשורה חדשה בכל הקשור לסביבת הגוף מבחינה טכנית, חומרית ורעיונית, תוך שמירה על מרחב היצירה של כל תחום.

 
המשך >>

דף הפייסבוק של המחלקה

הדר סלסי זכתה בתחרות RESHAPE

בוגרת המחלקה לצורפות ואופנה זכתה בפרס בקטגורית Smart Product

Grey matter חומר אפור

(27.7-30.11.2019)

תערוכה זוגית של עינת לידר ודיויד גוס בשנגחאי