הסרטים הזוכים  לצפיה בארכיון בצלאל

קישורים לצפיה בסרטים :

Head On - ליאור בן חורין

LUMA - כרמל בן עמי וסוהיני טל

ככה זה מתחיל - שחף רם

A way of Being - קובי וגמן

אלי - רעות אלעד ושגיא אלטר

Warm Snow - אירה אלשנסקי

גברת מס' 4 - טל הדר

מצופים - עידן ברזילי ומור ישראלי

חלום יזע ודמעות - יובל ברבש

תחת הסככה - נועה עברון

השתקפות - בשמת אגיוף ואלון זיו

Happily Ever After - יוני ארוסי ובן גניסלב

אלטנוילנד - שריאל קסלסי

פלורסנט -  אייל אורן וטים רזומובסקי

איך עושה אלהים? - בועז בלחסן ודימה טרטיאקוב

משום מקום - יסכה מאיו ומעין צוריאל

ערש דווי: המחזמר - ליאת הר-גיל 

יללה - נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי

לויתן - סיון קדרון

Keep Pace - יסכה מאיו ומעין צוריאל

Beat - אור בר-אל

אדם ובהמה - ישי שמש

טריילר : חפש את המטמון - נדן פינס

בין דובים - ערן הללי

אישיהארה - יואב בריל

כתוב בעיפרון - ירון בר

The good knight story - שוהם בלאו, אור קנטור ועמוס נעים

בעלת הנס - מיכל אבולעפיה ומורן סומר

Moon seek - דפנה כהן ואלעד דבוש

Kill the armadill - רותם אהרון ויניב בן דור

Hardcover & Paperback - אורי אלונים ומשה סרבטקה

טריילר: גוף שלישי - לירון חדד ורותם אהרון

בדעה צלולה - עופרה קובלינר ואלי בן דויד

True love hotel - אלון געש

חלומות של טבריינים - מיכל קרסו ודנה מנור כהן

להילה יש כתם על השמלה - ערן פלקס

פיל - נדב ארבל

Live life - יונתן פסטרנק

גארי ומילדרד - רבקה פרס

בטון - אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט

טבע פראי - אריק בן-ארי, אביחי ייני ואורן רובין

סופר גרופר - יונתן גרופר, אנדריי סמירנוב ואיתי כהן

מאורות - איתי פרומין

Steps - ערן לזר

גולם - אלון בורודה ורון נדל

Smile - נעם אבטה ויובל מרקוביץ

רגע - אסנת ולד

סלסטינה - מאת ריקרדו ורדסהיים
 
מעגלים - יונתן שוחט

תוכנית אקדמית > תואר ראשון > אמנויות המסך > פרסים וזכיות לסרטי סטודנטים ובוגרים בפסטיבלים בינלאומיים

אמנויות המסך: פרסים וזכיות לסרטי סטודנטים ובוגרים בפסטיבלים בינלאומיים

2017


מקום ראשון בתחרות סרטי הסטודנטים, "מכתב אהבה לבחור שהמצאתי" מאת רחל גוטגרץ, מקום שני בתחרות הסטודנטים "נתיחתו לאחר המוות של סוון סוונסון" מאת שיר פקמן והדס כהן, אסיף- פסטיבל אנימיקס, תל אביב, אוגוסט 2017

פרס לסרט האקספרמנטלי "הגיפו את התריסים" מאת ינון לן, ציון לשבח "פוצי המעופף" מאת עדו בהר, פסטיבל סרטי הסטודנטים פסה, בלגרד, סרביה, אוגוסט 2017

פרס מקום ראשון לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר, “הדרים” מאת שלומי יוסף, פסטיבל הקולנוע ירושלים, יולי 2017

זוכה מקום ראשון מענק הפקה ע"ש אלכס ברשטיין של קרן גשר לפרויקט גמר תיעודי ע"ס 40,000 ש"ח, "מלכה, מלכה" של מאיה יבין, מקום שני ע"ס 25,000 ש"ח "הגדרות חיפוש" מאת לינה ציביאן, ישראל, יולי 2017

ציון לשבח, "זכרוני לברכה" מאת דניאלה מרוז, פסטיבל הסטודנטים הבינ"ל ת"א, ת"א, ישראל, יוני 2017

פרס הסרט הנרטיבי הקצר הטוב ביותר, "במילים אחרות" מאת טל קנטור, פסטיבל הסרטים היהודי במוסקבה, מוסקבה, רוסיה, יוני 2017

מענק הפקת פוסט פרודקשן של קופרו ע"ס 18,000 ש"ח עבור "רכבת מרחיבת אופקים" מאת שרון שאחאני, יוני 2017, ישראל

מלגת שניידר לסיוע בפרויקט הגמר ע"ס 1,000 ש"ח עבור "רכבת מרחיבת אופקים" מאת שרון שאחאני, יוני 2017, ישראל

מענק תמיכה מטעם דוקו וילג' ע"ס 12,000 ש"ח עבור "רכבת מרחיבת אופקים" מאת שרון שאחאני, יוני 2017, ישראל

זוכת מענק פיתוח בתחרות פיצ'ינג דוקומנטרי בתמיכת קרן רבינוביץ' וערוץ 8 ע"ס 20,000 ש"ח עבור "רכבת מרחיבת אופקים" מאת שרון שאחאני, פסטיבל קולנוע דרום, יוני 2017, ישראל

זוכה מענק קרן גשר בתחרות הפיצ'ינג של דוק אביב 2017 ע"ס 21,000 "שלושה סרטי תיעודה" מאת אדי שוורץ, יוני 2017, ישראל

מענק תמיכה מטעם דוקו וילג' ע"ס 9,000 ש"ח עבור "סימני מלחמה" מאת משי קופלביץ', יוני 2017, ישראל

זוכת פרס 'סיקליק' - מענק הפקה לסרט אנימציה קצר ורזדנסי בצרפת עבור הסרט "מכתב לחזיר" מאת טל קנטור, בוגרת א. המסך 2015, פסטיבל אנסי הבינ"ל לאנימציה, יוני 2017, אנסי, צרפת 

הזוכה בפרס הסינמטוגרפיה הטובה ביותר, "הצופה" מאת אורן לוי, פסטיבל קומיק קון, אינדיאנה, ארה"ב, אפריל 2017

הזוכה בתחרות הבינ"ל לסרטים קצרים, "במילים אחרות" מאת טל קנטור, פסטיבל הסרטים היהודי במיאמי, ארה"ב, ינואר 2017

2016

פרס הסטודנטים הפולני "הדרים" מאת שלומי יוסף, פסטיבל סטופ-טריק לאנימציה, תחרות בורדרלנדס הבינ"ל, פולין, נובמבר 2016     לפרטים נוספים

פרס 'פריים-סטור' לסרט הטוב ביותר בתחרות הסטודנטים הבינ"ל - "במילים אחרות" מאת טל קנטור, פסטיבל סומה דו סינמה דאנימציון, מונטריאול, קנדה, נובמבר 2016

ציון לשבח "במילים אחרות" מאת טל קנטור, פסטיבל סטודנטים בינלאומי VGIK , מוסקווה, רוסיה, נובמבר 2016

סרט האנימציה הבינ"ל הטוב ביותר, "מעל ומתחת" מאת לירון נרונסקי ועובד פורן, דיפלומה על 'דימויים עשירים' "מחול ההיתרים" מאת אורית אוגד, פסטיבל סרטי הסטודנטים הבינ"ל פטרקיט, סט. בטרסבורג, אוקטובר 2016

מקום ראשון בתחרות האנימציה - " אני בילי" מאת משה גלבוע, פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, חיפה, ישראל, אוקטובר 2016

סרט האנימציה הטוב ביותר, "ראש" מאת סתיו לוי, פסטיבל אירופה לסרטים קצרים, ברלין, אוקטובר 2016 

פרס הסיפור/התסריט הטוב ביותר סן-אדיט, "במילים אחרות" מאת טל קנטור, פסטיבל קונטאקט לסרטי סטודנטים, איזמיר, תורקיה, אוקטובר 2016

ציון לשבח, "במילים אחרות" מאת טל קנטור, פסטיבל 'סרטים. נשים. ים תיכון', מרסיי, צרפת, אוקטובר 2016

ציון לשבח "מראות" מאת יהלי הרבט ולי דרור ו"אלסקה" מאת ירין קפלן ואור דרורי, פסטיבל הסטודנטים הבינ"ל סטיף, קרואטיה, אוקטובר 2016 

ציון לשבח, "כרוניקה של יום חולין" מאת ענבל בנצור ואיתן דה בוטון, פסטיבל בלקאנימה, סרביה, אוקטובר 2016

ציון לשבח, "במילים אחרות" מאת טל קנטור, פסטיבל אנימהסירוס, יוון, ספטמבר 2016

סרט האנימציה הטוב ביותר, "ראש" מאת סתיו לוי, פסטיבל דפי, ארה"ב, אוגוסט 2016 

מקום ראשון לסרט סטודנטים, "פוצי המעופף" מאת עידו בהר, מקום שני לסרט סטודנטים, "במילים אחרות" מאת טל קנטור, אסיף- פסטיבל אנימיקס, תל אביב, אוגוסט 2016

פרס העיצוב המקורי, "אלף עזאזל" מאת גל חקלאי ושולמית תג'ר, פסטיבל אנימיישן בלוק פארטי, ארה"ב, יולי 2016

סרט האנימציה הבינ"ל הטוב ביותר, "שלג חם" מאת אירה אלשנסקי, פסטיבל הסרטים ביג ריבר, ארה"ב, יולי 2016

מקום ראשון בתחרות האנימציה, "HEAD" מאת סתיו לוי, פסטיבל הקולנוע ירושלים, יולי 2016

מקום שני בתחרות סרטי הסטודנטים - "במילים אחרות" מאת טל קנטור - תחרות פרס בית אליאנס לקולנוע, ירושלים, יולי 2016

מקום ראשון בקטגוריית אנימציה - "מראות " מאת לי דרור ויהלי הרבט - פסטיבל סרטי סטודנטים Student Cuts, מריבור, סלובניה, יוני 2016

פרס ראשון מטעם פורום המבקרים -  "במילים אחרות" מאת טל קנטור - פסטיבל בינלואמי לסרטי סטודנטים תל-אביב, אוניברסיטת ת"א, יוני 2016

פרס השופטים, האנימציה הטובה ביותר, פרס חביב הקהל - "אולי רק ציפורי מסע יודעות" מאת דפנה אוודיש - פסטיבל סרטי מובייל, ציריך, שווייץ, מאי 2016

מקום ראשון בתחרות סרטי סטודנטים קצרים - "גזוינדלך" מאת אפרת ברגר - פסטיבל בינלאומי לקולנוע דוקומנטרי ETHNOCINECA, וינה, אוסטריה, מאי 2016

ציון לשבח בתחרות נקסט ג'נרשיין - "במילים אחרות" מאד טל קנטור - פסטיבל סרטים קצרים בריסל, בלגיה, מאי 2016

מקום שני בתחרות הסטודנטים - "במילים אחרות" מאד טל קנטור - אנימפסט, אתונה, יוון, אפריל 2016

פרס Lapp Connected לסרט Head On מאת ליאור בן חורין - פסטיבל אנימציה בינלאומי שטוטגרט, גרמניה, אפריל 2016

מקום ראשון - "במילים אחרות" מאד טל קנטור - תחרות אנימטק - אנימציון, ירושלים, מרץ 2016

מקום שני - "שאלוה לשלומה" מאת עומר שרון ודניאלה שניצר, מקום שלישי - "במילים אחרות" מאד טל קנטור - אפוס הפסטיבל הבינלאומי לסרטי תרבות ואמנות, תל אביב, מרץ 2016

2015

ציון לשבח - תחרות סטודנטים תרבויות עולם - "אולי רק ציפורי מסע יודעות" מאת דפנה אוודיש - פסטיבל אנימ!ארטה, קוריטיבה, ריו דה ז'נריו, ברזיל, דצמבר 2015

מקום שלישי בקטגורית אנימציה - "LUMA" מאת כרמל בן עמי וסוהיני טל - פרסי CILECT, מינכן, גרמניה, נובמבר 2015

פרס בית הספר לקולנוע הטוב ביותר - המחלקה לאמנויות המסך, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב - פסטיבל אנימציה אירופאי באלקאנימה, בלגראד, סרביה, אוקטובר 2015

פרס מיוחד מטעם חבר השופטים בקטגוריית הסרט הקצר - "LUMA" מאת כרמל בן עמי וסוהיני טל - פסטיבל CICDAF, צ'אנגז'ו, סין, ספטמבר 2015

מקום ראשון בתחרות האנימציה - “Warm Snow”  מאת אירה אלשנסקי - פסטיבל הקולנוע ירושלים, יולי 2015

פרס בית הספר לאנימציה הטוב ביותר - המחלקה לאמנויות המסך, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב - פסטיבל אנימפסט, זאגרב, קרואטיה, יוני 2015

מקום ראשון - “Warm Snow” מאת אירה אלשנסקי - פסטיבל אונליין Viewster, מרץ 2015

ציון לשבח בתחרות הסטודנטים, הסרט הבינלאומי הטוב ביותר, שופטים צעירים - "ככה זה מתחיל" מאת שחף רם - פסטיבל מונסטרה, ליסבון, פורטוגל , מרץ 2015

סרט הסטודנטים הטוב ביותר, "Warm Snow" מאת אירה אלשנסקי - פסטיבל פתוח רוסיה לסרטי אנימציה, סוזדל, רוסיה, מרץ 2015

סרטון האנימציה הטוב ביותר - “משא” מאת רוברט מורנו וניב שפיגל - פסטיבל הקולנוע הבינלאומי סנטה ברברה, ארה"ב , פברואר 2015

 
2014
 

מקום שני בתחרות סרטי אנימציה - "Warm Snow" מאת אירה אלשנסקי - פסטיבל קינו מטרי, נובוסיבירסק, רוסיה, דצמבר 2014
 
סרט האנימציה הטוב ביותר -  "A Way of Being" מאת קובי וגמן - פסטיבל הסטודנטים הבינלאומי VGIK, מוסקבה, רוסיה, נובמבר 2014
 

מקום ראשון בתחרות אנימציה - "LUMA" מאת כרמל בן עמי וסוהיני טל, ציון לשבח - "A way of being" מאת קובי וגמן - פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, אוקטובר 2014

פרס הקרן לזכרה של עליזה שגריר לסרטים תיעודיים - "זורוני" מאת רנא אבו פריחה, אוקטובר 2014

הסרט הקצר הטוב ביותר - “משא” מאת רוברט מורנו וניב שפיגל - פסטיבל אוטופיה, סינמטק תל-אביב, ספטמבר 2014
 
מקום ראשון בתחרות סרטי הסטודנטים - "אנה או" מאת רֹתם יראקצ'י - פסטיבל הסרטים סיין הודו, מומבאי, הודו, ספטמבר 2014
 

פרס העבודה הטובה - "השתקפות" מאת בשמת אגיוף ואלון זיו - פסטיבל יוצרים שינג'וקו, טוקיו, יפן, אוגוסט 2014

מקום ראשון בתחרות הסטודנטים - "ככה זה מתחיל" מאת שחף רם, ציון לשבח בתחרות הסטודנטים - "אלי" מאת רעות אלעד ושגיא אלטר, ציון לשבח בתחרות הסטודנטים - "Luma" מאת כרמל בן עמי וסוהיני טל, חביב הקהל - "Warm Snow" מאת אירה אלשנסקי - פסטיבל אנימיקס, סינמטק תל אביב, אוגוסט 2014

 

מקום ראשון בקטגוריית סרטים ניסיוניים - “משא” מאת רוברט מורנו וניב שפיגל - פסטיבל הקונלנוע הבינלאומי רוד איילנד, ארה"ב, אוגוסט 2014

 

ציון לשבח - "גברת מס' 4" מאת טל הדר - פסטיבל בינלואמי לסרטי סטודנטים תל-אביב, התחרות הישראלית, אוניברסיטת ת"א, יוני 2014

מקום שלישי בתחרות הסטודנטים - "אנשי ההר" מאת דן ברונפלד - פסטיבל דוקאביב, תל אביב, מאי 2014
מקום ראשון בתחרות פי'צינג הסטודנטים - "פאות" מאת אפרת ברגר - פסטיבל דוקאביב, תל אביב, מאי 2014

מלגת קרן קלור ללימודי תואר שני בRCA בלונדון - גילי לביא

זכייה במלגת קרן ירושלים לסטודנטים מצטיינים - "הקלה בדרך" מאת עדה רימון - הסרט יוקרן בפסטיבל הסרטים הישראלי במסגרת Festival Séfarad, מונטריאול, קנדה, מאי 2014

ציון לשבח - "מצופים" מאת עידן ברזילי ומור ישראלי - פסטיבל אנימציה בינלאומי שטוטגרט, גרמניה, אפריל 2014

סרט הסטודנטים הטוב ביותר - "חלום יזע ודמעות" מאת יובל ברבש - פסטיבל קורטונס, רומא, איטליה, מרץ 2014

ציון לשבח - "תחת הסככה" מאת נועה עברון - פסטיבל מונסטרה, ליסבון, פורטוגל, מרץ 2014

מקום שני בתחרות הסטודנטים - "השתקפות" מאת בשמת אגיוף ואלון זיו, ציון לשבח בתחרות הסטודנטים - "פירות משונים" מאת שימי אסרסאי והילי נוי, פרס המוזיקה - "צדיק" מאת אוריאל ברקוביץ - אנימפסט, אתונה, יוון, מרץ 2014

מלגה ל 3 חודשים למגורים ועבודה ברובע המוזיאונים בתכנית Artist in Residence - "תחת הסככה" מאת נועה עברון - פסטיבל טריקי ווימן, וינה, אוסטריה, מרץ 2014

2013

פרס Dioraphte בתחרות סרטי הסטודנטים - "חייל לבן" מאת דניאל זיני - פסטיבל Nederlands Film Festival,
אוטרכט, הולנד, אוקטובר 2013

פרס חביב הקהל - "השתקפות" מאת בשמת אגיוף ואלון זיו - פסטיבל בינלאומי לסרטי סטודנטים, האקדמיה לקולנוע, בייז'ינג, סין, אוקטובר 2013

הבמאי הטוב ביותר ופס הקול הטוב ביותר - "Happily Ever After" מאת יוני ארוסי ובן גניסלב - פילמסטוק יוטה, סולט לייק סיטי, ארה"ב, אוקטובר 2013
 
פרס הסרט הקצר הטוב ביותר - תחרות בינלאומית - "Happily Ever After" מאת יוני ארוסי ובן גניסלב - פסטיבל קולנוע שניט, ברן, שווייץ, אוקטובר 2013

פרס בית הספר לקולנוע הטוב ביותר - המחלקה לאמנויות המסך, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב - פסטיבל אנימציה אירופאי באלקאנימה, בלגראד, סרביה, אוקטובר 2013

ציון לשבח - "קפה בבל" מאת מיכל רבינוביץ' ודפנה בן עמי - פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, ספטמבר 2013
 
הסרט הטוב ביותר  - "Happily Ever After" מאת יוני ארוסי ובן גניסלב, פרס היצירה הטובה, ופרס ההפקה - "אלטנוילנד" מאת שריאל קסלסי - פסטיבל יוצרים שינג'וקו, טוקיו, יפן, ספטמבר 2013

פרס חביב הקהל - Happily Ever After מאת יוני ארוסי ובן גניסלב - פרס אנימציה המבורג, המבורג, גרמניה, אוגוסט 2013
 
ציון לשבח בתחרות סרטי הסטודנטים - "קפה בבל" מאת מיכל רבינוביץ' ודפנה בן עמי, "השתקפות" מאת בשמת אגיוף ואלון זיו - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל, סינמטק ת"א, אוגוסט 2013

מקום שני בתחרות סרטים קצרים - "אנטרופיה" מאת אבי אודנהיימר - פסטיבל סיציליאמביינטה, סן ויטו לו קאפו, איטליה, יולי 2013

סרט הסטודנטים הטוב ביותר - "אלטנוילנד" מאת שריאל קסלסי - פסטיבל אניפסט, טפליצה, צ'כיה, מאי 2013

סרט האנימציה הטוב ביותר - "פלורסנט" מאת אייל אורן וטים רזומובסקי - פסטיבל הקולנוע לסרטי סטודנטים ססוכטה, פוטסדאם-בבלסברג, גרמניה, אפריל 2013

מקום ראשון בקטגוריית דו-מימד - "איך עושה אלוהים?" מאת בועז בלחסן ודימה טרטיאקוב - פסטיבל ביטפילם, המבורג, גרמניה ובנגלור, הודו, אפריל 2013
 
ציון לשבח - "משום מקום" מאת יסכה מאיו ומעין צוריאל - פסטיבל טריקי ווימן, וינה, אוסטריה, מרץ 2013
 
סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר - "Happily Ever After" מאת יוני ארוסי ובן גניסלב - פסטיבל קולנוע סטודיו סיטי, לוס אנג'לס, ארה"ב, פברואר 2013

2012

פרס נשר הזהב לדוקו סטודנטים - "חפש את המטמון" מאת נדן פינס - CINE, מרילנד, ארה"ב, סתיו 2012

מקום ראשון - "ערש דווי: המחזמר" מאת ליאת הר-גיל - התחרות הבינלאומית לסרטים קצרים של קרן טוני בלייר, לונדון, בריטניה, נובמבר 2012

מקום שלישי בקטגוריית פנורמה בינלאומית - "משום מקום" מאת יסכה מאיו ומעין צוריאל - פסטיבל קופי הלילה, סנטיאגו, צ'ילה, נובמבר 2012

סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר - "Howl" מאת נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי, סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר - "Beat" מאת אור בר-אל - פסטיבל אנימציה בינלאומי סייבר סוסה שְׂיָאמֶן, שְׂיָאמֶן, סין, נובמבר 2012

מקום שלישי בקטגורית אנימציה - "יללה" מאת נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי - פרסי CILECT, סופיה, בולגריה, נובמבר 2012

ציון לשבח - "יללה" מאת נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי - פסטיבל פרש פילם פסט, פראג, צ'כיה, ספטמבר 2012
 
פרס מיוחד - "יללה" מאת נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי - פסטיבל אנימציה הירושימה, הירושימה, יפן, אוגוסט 2012

מקום ראשון בתחרות סרטי הסטודנטים - "משום מקום" מאת מעין צוריאל ויסכה מאיו, מקום שני בתחרות סרטי הסטודנטים - "אלטנוילנד" מאת שריאל קסלסי - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל, אוגוסט 2012

מקום ראשון - "לויתן" מאת סיון קדרון - תחרות סטודנטים במגזין האיור 3X3, ארה"ב, יוני 2012

מקום ראשון - "Keep Pace" מאת יסכה מאיו ומעין צוריאל - פסטיבל סרטי מחול Choreographic Captures  (חלק מפסטיבל מינכן לבתי ספר לקולנוע), מינכן, גרמניה, יוני 2012

סרט האנימציה הטוב ביותר בתחרות הישראלית - "Beat" מאת אור בר-אל - הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים, תל-אביב, יוני 2012
 
פרס חבר השופטים בתחרות סרטי הסטודנטים - "אדם ובהמה" מאת ישי שמש - פסטיבל הסרטים הקצרים בגליל, קריית שמונה, מאי 2012

מקום שני בתחרות הסטודנטים - "חפש את המטמון" מאת נדן פינס - פסטיבל דוקאביב, תל-אביב,  מאי 2012
 
סרט הסטודנטים הטוב ביותר - "Way Out" מאת לילי שייכט - פסטיבל !Be There, קורפו, יוון, אפריל 2012
 

2011

פרס YOO Kwang Sun - "אישיהארה" מאת יואב בריל - פסטיבל PISAF לאנימציות סטודנטים, בוצ'און, דרום קוריאה, נובמבר 2011

מקום שני בקטגוריית אנימציה - "בין דובים" מאת ערן היללי - פרסי האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לקולנוע CILECT, פראג, צ'כיה, נובמבר 2011

משחק הסטודנטים הטוב ביותר - "פרויקט לוסיד" מאת שאול חמוי, מאשה בייטמן ואלון צראפי - פרסי גיימאיז למשחקי מחשב, תל-אביב, אוקטובר 2011

מקום הראשון בתחרות בתי הספר - המחלקה לאמנויות המסך, בצלאל - פסטיבל אנימציה בינלאומי, אוטווה, קנדה, ספטמבר 2011

סרט הסטודנטים הטוב ביותר - "Howl"  מאת נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי, ציון לשבח  - "לוף" מאת דודי רובין ודניאל ששון - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל, אוגוסט 2011

סרט הסטודנטים הטוב ביותר "כתוב בעיפרון" מאת ירון בר - פסטיבל ווימבלדון לסרטים קצרים, ווימבלדון, בריטניה, יוני 2011

מקום שלישי בקטגוריית האנימציה - "כתוב בעיפרון" מאת ירון בר, העריכה הטובה ביותר בקטגוריית האנימציה - "כתוב בעיפרון" מאת ירון בר, ציון לשבח בקטגוריית האנימציה - "בין דובים"  מאת ערן היללי - פסטיבל קולנוע גל חדש לוס אנג'לס, ארה"ב, מאי 2011

פרס מימוזת הזהב על הסרט הקצר הטוב ביותר "The good knight story" מאת שוהם בלאו, אור קנטור ועמוס נעים - פסטיבל קולנוע ישראלי, ניס, צרפת, מרץ 2011

פרס חבר השופטים בקטגוריית סרטי סטודנטים - "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל אנימפסט, אתונה, יוון, מרץ 2011

ציון לשבח - "כתוב בעיפרון" מאת ירון בר - פסטיבל קולנוע בינלאומי קווינס, ניו-יורק, ארה"ב, מרץ 2011

2010

פרס על הפרשנות המצחיקה ביותר לרעיון הלאומני - "Moon seek" מאת דפנה כהן ואלעד דבוש - פסטיבל קינופרובה, יקטרינבורג, רוסיה, דצמבר 2010

מקום ראשון - "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל PISAF לאנימציות סטודנטים, בוצ'און, דרום קוריאה, נובמבר 2010
מקום ראשון בקטגוריית אנימציה "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פרסי האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לקולנוע CILECT, ברצלונה, ספרד, נובמבר 2010

בחירת הקהל, מקום שלישי - "Moon seek" מאת דפנה כהן ואלעד דבוש - פסטיבל לוקה לקומיקס ומשחקים, לוקה, איטליה, אוקטובר 2010

האנימציה הטובה ביותר - "כתוב בעיפרון" מאת ירון בר - פסטיבל סוודנבורג לסרטים קצרים, לונדון, בריטניה, אוקטובר 2010

התסריט הטוב ביותר - "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל אניוואו, בייז'ינג, סין, אוקטובר 2010

מקום ראשון בתחרות שוט ירוק - "Kill the armadill" מאת רותם אהרון ויניב בן דור, פסטיבל אקולנוע, אוקטובר 2010

האנימציה הטובה ביותר "בין דובים" מאת ערן היללי - תחרות Vimeo, אוקטובר 2010

סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר "אישיהארה" מאת יואב בריל, מענק גשר לקולנוע רב תרבותי - "גוף שלישי" מאת לירון חדד ורותם אהרון, מקום שני בתחרות הסרט הקצר
"סרט אחד לשנינו" מאת איגור ברגובסקי וגנריאטה פטיק-ברגובסקי - פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, ספטמבר 2010

הסיפור הטוב ביותר - "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל הקולנוע של המגזין סטופמושן, לוס אנג'לס, ארה"ב, אוגוסט 2010

פרס מיוחד מטעם חבר השופטים בקטגוריית הסרט הקצר - "Hardcover & Paperback" מאת אורי אלונים ומשה סרבטקה - פסטיבל CICDAF, צ'אנגז'ו, סין, אוגוסט 2010

סרט הסטודנטים הטוב ביותר - "בדעה צלולה" מאת עופרה קובלינר ואלי בן דויד - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל, אוגוסט 2010

סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל הקולנוע הבינלאומי, ירושלים, יולי 2010

האנימציה הטובה ביותר בתחרות הסטודנטים הבינלאומית - "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל הסרטים הבינלאומי, שנגחאי, סין, יוני 2010

סרט האנימציה הטוב ביותר בתחרות הבינלאומית "True love hotel" מאת אלון געש, ציון לשבח בתחרות הישראלית "חלומות של טבריינים" מאת מיכל קרסו ודנה מנור כהן - הפסטיבל הבילאומי לסרטי סטודנטים, תל-אביב, יוני 2010

פרס סרט הביכורים "443"  מאת ארז מילר - פסטיבל קולנוע דרום, שדרות, יוני 2010

פניקס וורשה הברונזה לסרט קצר - "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל מוטיבים יהודיים, וורשה,פולין, אפריל 2010

2009

סרט סטודנטים אסייתי מצטיין "אפוי למחצה" מאת נדן פינס - פסטיבל בינלאומי לסרטי סטודנטים, בייז'ינג, סין, נובמבר 2009

פרס בחירת פיסאף "True love hotel" מאת אלון געש - פסטיבל PISAF, בוצ'און, דרום קוריאה, נובמבר 2009

ציון לשבח בתחרות הסטודנטים הבינלאומית "Hardcover & Paperback" מאת אורי אלונים ומשה סרבטקה - פסטיבל אנימציה צ'יטרקאת'ה, אחמדבאד, הודו, אוקטובר 2009

מועמדים סופיים בקטגוריית עיצוב אמנותי "Hardcover & Paperback" מאת אורי אלונים ומשה סרבטקה - פסטיבל אינוואו, בייז'ינג, סין, אוקטובר 2009

ציון לשבח בתחרות הסטודנטים "להילה יש כתם על השמלה" מאת ערן פלקס - פסטיבל בלקאנימה, בלגראד, סרביה, אוקטובר 2009

סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - פסטיבל הסרטים הבינלאומי, חיפה, אוקטובר 2009

סרט הסטודנטים הטוב ביותר "חלומות של טבריינים" מאת מיכל קרסו ודנה מנור כהן, ציון לשבח על איכות קולנועית "בעלת הנס" מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל אוגוסט 2009

פרס בחירת הקהל בקטגוריית סרט אנימציה קצר "פיל" מאת נדב ארבל - פסטיבל הקולנוע הבינלאומי ירושלים, יולי 2009

מקום שני בקטגוריית אנימציה עצמאית בת פחות מ-6 דקות "Hardcover & Paperback" מאת אורי אלונים ומשה סרבטקה - פסטיבל קאפי, מישיגן, ארה"ב, מאי 2009

2008

פרס דון קישוט "Live life" מאת יונתן פסטרנק - פסטיבל אטיודה ואנימה, קראקוב, פולין, נובמבר 2008

חותמת איכות בקטגוריית וידאו דיגיטלי ואנימציה "גארי ומילדרד" מאת רבקה פרס - פרסי המולטימדיה יורופרי, גרץ, אוסטריה, נובמבר 2008

האנימציה מצוירת הטובה ביותר "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל אנימציה, בניה לוקה, בוסניה הרצגובינה, אוקטובר 2008

הבימוי הטוב ביותר "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט, ביה"ס לקולנוע הטוב ביותר - בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים - היחידה לאנימציה - פסטיבל בלקאנימה, בלגראד, סרביה, אוקטובר 2008

הבימוי והאנימציה הטובים ביותר - "True love hotel" מאת אלון געש, ציון לשבח - "טבע פראי" מאת אריק בן-ארי, אביחי ייני ואורן רובין - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל אוגוסט 2008

פרס מיוחד - "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל אנימציה בינלאומי, הירושימה, יפן, אוגוסט 2008

פרס הקהל מטעם JOJ TV "סופר גרופר" מאת יונתן גרופר, אנדריי סמירנוב ואיתי כהן - פסטיבל פסטאנקה, זילינה, סלובקיה, אוגוסט 2008

פרס חבר השופטים בקטגוריית אנימציה קלאסית "מאורֹת" מאת איתי פרומין, פרס חבר השופטים בקטגוריית אנימציה ממוחשבת "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט, "Steps" מאת ערן לזר - פסטיבל זלין דוג לסרטי סטודנטים, זלין, צ'כיה, יוני 2008

ציון לשבח - "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל אנימאפסט, זגרב, קרואטיה, יוני 2008

סרט האנימציה הטוב ביותר בתחרות הבינלאומית "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט, סרט האנימציה הטוב ביותר בתחרות הישראלית  "Live life" מאת יונתן פסטרנק - פסטיבל סרטי הסטודנטים הבינלאומי, תל-אביב, יוני 2008

מקום שלישי בתחרות "שוט ירוק", "מזל גדי" מאת אלון געש - פסטיבל אקולנוע, תל אביב, מאי 2008

סרט הבכורה הטוב ביותר "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט, בקטגוריית סרטי הביכורים - על הרמוניה בין קול ותמונה - "מאורֹת" מאת איתי פרומין - פסטיבל בימיני, באטומי, גאורגיה, אפריל 2008

מקום שני בתחרות סרטי סטודנטים "סבתא וכפיר" מאת עדי מזרחי - פסטיבל דוקאביב, תל-אביב, אפריל 2008

מקום ראשון בקטגוריית האנימציה הנסיונית "מאורֹת" מאת איתי פרומין - תחרות aniboom ינואר 2008

2007

אנימציית הסטודנטים הטובה ביותר "גולם" מאת אלון בורודה ורון נדל - פסטיבל מולטיויז'ן, סן פטרבורג, רוסיה, דצמבר 2007

הסרט היהודי הטוב ביותר "Smile" מאת נעם אבטה ויובל מרקוביץ - פסטיבל קולנוע עצמאי, ויקטוריה, אוסטרליה, נובמבר 2007

אנימציה מצטיינת "Live life" מאת יונתן פסטרנק - פסטיבל בוז'ולה לאמנות צעירה, ירושלים, נובמבר 2007

Memorial prize "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל PISAF, בוצ'און, דרום קוריאה, נובמבר 2007

סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, אוקטובר 2007

ציון לשבח "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל אנימדריד, מדריד, ספרד, אוקטובר 2007

הבימוי הטוב ביותר בקטגורית סרט אנימציה קצר "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל אניוואו, בייז'ינג, סין, ספטמבר 2007

מקום הראשון בתחרות בתי הספר - היחידה לאנימציה, בצלאל - פסטיבל אנימציה בינלאומי, אוטווה, קנדה, ספטמבר 2007

הסרט הטוב ביותר "רגע" מאת אסנת ולד, פרס עידוד ליוצרת "אפילוג" מאת יעל וייס - הפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים ברחובות, ספטמבר 2007

סרט הסטודנטים הטוב ביותר "מאורֹת" מאת איתי פרומין - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל אוגוסט 2007

ציון לשבח "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל אנימציה בינלאומי, אנסי, צרפת, יוני 2007

מקום שלישי בתחרות "שוט ירוק", "סלסטינה" מאת ריקרדו ורדסהיים - פסטיבל אקולנוע, תל אביב, מאי 2007

סרט הסטודנטים הטוב ביותר "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - פסטיבל אנימציה בינלאומי, שטוטגרט, גרמניה מאי 2007

סרט הסטודנטים הטוב ביותר בקטגורית דו-מימד "סינקופה" מאת ספי גייגו, סרט הסטודנטים הטוב ביותר בקטגורית נסיוני/מופשט "מעגלים" מאת יונתן שוחט - פסטיבל רדסטיק, לואיזיאנה, ארה"ב אפריל 2007

ציון לשבח "סלסטינה" מאת ריקרדו ורדסהיים - פסטיבל קאפי, מישיגן, ארה"ב אפריל 2007

2006

מקום ראשון בקטגוריית האנימציה הדרמטית "בטון" מאת אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט - תחרות aniboom דצמבר 2006

סרט הסטודנטים הטוב ביותר "גולם" מאת אלון בורודה ורון נדל, ציון לשבח "סלסטינה" מאת ריקרדו ורדסהיים - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל אוגוסט 2006

פרס מיוחד על שילוב בין אנימציה לשחקנים חיים "Smile" מאת נעם אבטה ויובל מרקוביץ - פסטיבל קרוק 2006
 
מקום ראשון בתחרות סרטי הסטודנטים "יהונתן" מאת עדי הלמן, ציון לשבח "הוטרנים" מאת טניה איזיקוביץ' - פסטיבל דוקאביב, 2006

2005

פרס הצטיינות מיוחד "הצד האחר של הסיפור" מאת אוריין גנות - פסטיבל CICDAF, צ'אנגז'ו, סין, אוגוסט 2005

2004

סרט הסטודנטים הטוב ביותר - "ברווזים" מאת אורי קרנות - פסטיבל אנימציה בינלאומי, שטוטגרט, גרמניה מאי 2004

הסרט הטוב ביותר - "נשורת" מאת מיכל פפר ושרה שבת - פסטיבל סרטים קצרים, מנסיל לה רוי, צרפת, אוקטובר 2004

סרט האנימציה הקצר הטוב היותר "מצא אהבה עכשיו!" מאת אסף אבידן - פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, אוקטובר 2004

סרט הסטודנטים הטוב ביותר "הארה" מאת ערן מושקטל - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל אוגוסט 2004

2003

סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר "הצד האחר של הסיפור" מאת אוריין גנות - פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, אוקטובר 2003

מקום שני בתחרות סרטי הסטודנטים "הצד האחר של הסיפור" מאת אוריין גנות - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל אוגוסט 2003

סרט הסטודנטים הטוב ביותר - "ברווזים" מאת אורי קרנות - תחרות אסי"ף מטעם אסיפ"א ישראל אוגוסט 2003