לימודי חוץ: מידד אליהו

 
 
בוגר כיתת האמן ב-Jerusalem Studio School (2008), תוכנית קיץ ב- International Italy  Sculpture,&Painting, Drawing  school of (2006) ולימודי קליגרפיה וציור יפני אצל מסטר קזואו אישיאי (2009-2011 ).
עבודותיו הוצגו בתערוכות קבוצתיות רבות ובאירועים ציבוריים ביניהם : קרון "322"  פרויקט של קבוצת בית ריק(2014); תערוכה זוגית (עם יונתן אופק) גלריה תא(ע)שיה, סדנאות האמנים ירושלים; חלל הדפס בלוס אנג'לס, לוס אנג'לס (2013); סדנת ההדפס בירושלים (2012); "מכון הסיבים" פרויקט של קבוצת בית ריק (2012); גלריה טבי לאמנות (2011);בית האמנים בירושלים (2009).
זוכה מלגת יצירה בסדנת ההדפס ירושלים (2012), פרס לעידוד היצירה ע"ש שושנה איש שלום (2011), ומלגת העמותה אליזבת' גרינשילדס (2009). ממקימי קבוצת קרע לרישום ושירה וממקמי קטמונה | ספריה וגלריה הפועלת בשכונת קטמונים ח'-ט' בירושלים. יוצר בסדנאות האמנים של הקרן לירושלים.
מלמד ביחידה ללימודי חוץ בין השאר את הקורסים "דיו בין מזרח למערב" וקורס "ציור- בין סודות המסטרים לגישות עכשוויות".

 

מה המוטו שלי ללימודים? המוטו שלי כאמן וכמורה הוא לשכלל ולהעשיר את השפה הויזואלית מכל כיוון ושילוב אפשריים .לדעת להתבונן בטבע והמציאות שמקיפה אותנו ולזכור גם את העולם הפנימי האישי- תת המודע, הזיכרון והדמיון. כל אלה תוך היכרות ומפגש עם העשייה האמנותית שנוצרה ונוצרת סביבנו.

מה הטיפ שלי לאמן/ית צעיר/ה בתחילת הדרך? פיקאסו אמר פעם  "כל ילד הוא אמן והאתגר הוא להישאר אמן כשגדלים" -לפעמים בלימודים, שהם שכלול של השפה האמנותית, אנחנו נוטים לשכוח את המרכיבים הלא מודעים- לשמור על הטריות, לאפשר לרעיונות חדשים לצמוח, לטעויות והפתעות להתקיים מתוך החוקיות שאנחנו יוצרים לעצמנו.