עיצוב M.Des: איש סגל

אודות עיצוב | ניהול עיצוב | עיצוב וטכנולוגיה

איתן מיכל

איתן מיכל

מיכל היא מנהלת, יזמית ומחנכת מנוסה בתחומי קיימות, טכנולוגיה, יזמות ותהליכי חשיבה מערכתית חדשניים. מיכל מביאה ללימודי התואר השני את החיבור לעולמות המשמעותיים ביותר הנחוצים כיום להתפתחות של עולם העיצוב וליכולת של החדשנות העיצובית להיות מתורגמת להצלחה והשפעה תרבותית וכלכלית.

למיכל ניסיון מוכח ונרחב בהגדרה ובבניה של עסקים חדשים, הן עצמאיים והן בתוך גופים קיימים. הבנה רחבה של תהליכים סביבתיים וחברתיים בעולם והזדמנויות וצרכים חדשים במציאות העסקית המודרנית. יכולת חיבור מוכחת בין ראיה עסקית לחשיבה והבנה עיצובית, סביבתית וחברתית. ניסיון עשיר בפיתוח מדיניות וחשיבה אסטרטגית בסוגים רבים של ארגונים - מחברות גלובליות גדולות ועד ארגונים ציבוריים.

בעבר ניהלה את פרויקט התכנון האסטרטגי הלאומי – "ישראל 2028 - חזון ואסטרטגיה כלכלית-חברתית בעולם גלובלי", כיהנה כסמנכ"ל התפעול וחברת צוות ההקמה וההנהלה של צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה וכסמנכ"ל בחממה טכנולוגית - JVP Studio. בנוסף , שימשה כמומחית קיימות בחברות תעשיה רבות וכיועצת בכירה למספר רב של חברות הזנק.

בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה אנתרופולוגיה ומנהל עסקים והאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני בתכנון ערים ואזורים בטכניון. בוגרת תוכנית העמיתים של מרכז השל לקיימות ותוכנית המנהלים של הטכניון.

מיכל מלמדת בתוכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל מאז 2006, כמרצה בתחומי היזמות והקיימות וכמנחה ומלווה של פרויקטי גמר. משמשת כראש התוכנית לתואר שני מאז 2012.

michal@post.bezalel.ac.il