עיצוב M.Des: איש סגל

אודות עיצוב | ניהול עיצוב | עיצוב וטכנולוגיה

ארז טל

ארז טל

טל ארז (M.Des, Design Academy Eindhoven) הוא מעצב וחוקר עיצוב, המתמקד בהקשרים החברתיים והפוליטיים של מקצוע העיצוב, דרך פרוייקטי מחקר, טקסטים, תסריטים עתידיים ועבודות לתערוכות, כמו גם דרך אובייקטים בייצור המוני.
במסגרת זו, עבד בשיתוף פעולה עם חברות ומוסדות וביניהם מוזיאון תל אביב, Droog Design, EventArchitectuur, מוזיאון העיצוב חולון, Het Neiuwe Instituut, מרכז העיצוב והאמנות העכשווית Z33, שבוע העיצוב בירושלים והביתן הישראלי בביאנלה לאדריכלות בונציה 2012.

הסטודיו מתמחה במחקר, עיצוב מוצר, עיצוב תערוכות, ניהול פרוייקטים ואוצרות בדגש על עבודה אל מול גופי תרבות. בתוך כך, אצר טל את התערוכה המחקרית ״Plastic, promises of a home made future" ב-Het Nieuwe Instituut, רוטרדם, אצר ועיצב את התערוכה המרכזית של ׳שבוע העיצוב ירושלים׳ 2016, היה מנהל מקצועי שותף של פרוייקט ״צל ערים״ של מוזיאון העיצוב חולון, היה אמן העונה של ״עונת התרבות הירושלמית״ 2013, והציג בתערוכות רבות בארץ ובעולם.

טל מלמד עיצוב בתכנית לתואר שני בעיצוב בבצלאל ומרכז את סדנאות העיצוב העירוני בתכנית ומלמד בבית הספר לאדריכלות בבצלאל, כחלק מצוות יחידת המחקר ״24/7״ העוסקת בקשר שבין מרחבי הפנאי למרחבי העבודה.

talerez@post.bezalel.ac.il