עיצוב M.Des: דוברים "בהילוך שני"

אודות עיצוב | ניהול עיצוב | עיצוב וטכנולוגיה

פרופ' מרי מקברייד

ראש החוג לתואר השני בניהול עיצוב במכון פרת, ניו יורק. מרי היא שותפה בחברת היעוץ SPC International ומרצה מוכרת בעולם. ניסיונה המקצועי חובק שטחים שונים בתחומי השיווק , התיכנון האסטרטגי, ניהול מוצר, ניתוח מבצעי ופיתוח אירגוני.

מר ריצ'רד גרין 

חבר הסגל האקדמי בתואר השני של ניהול עיצוב במכון פרת, ניו יורק. מלמד דשנות ושינוי, מנהיגות ובנית צוות ואסטרטגיות שיווק.  הוא מוביל את ניהול יישום השינוי של הSPC International. התמחותו בעבודה עם ארגונים במטרה לשפר את ביצועיהם בתחומי השיווק והניהול. ניסיונו המקצועי כולל פיתוח מוצרים חדשים, שיווק וניהול עם חברות Fortune 500 שונות.

 מר רמי בורנל 

מעצב בכיר בתחום שירותים וממשקי משתמש בחברת Nokia בלונדון. בתפקידו הקודם בחברה היה רמי מנהל החדשנות ואסטרטגיות העיצוב של החברה. לתפקיד זה קדמו תפקידי ניהול שונים בתחום עיצוב ממשקים בחברת מיצובישי. רמי הוא בוגר בהצטיינות של המחלקה לעיצוב תעשייתי של ה Ecole Nationale Superieure des Arts Dcoratifs שבפריס.

מר להב גיל

מנכ"ל  ומייסד סטודיו Kangaroo Design Inc. שבטורונטו, קנדה. הסטודיו עוסק במתן שירותי עיצוב בתחומי המיכשר הרפואי והאיבחון לחברות ברחבי העולם. הקו המנחה את העשיה של להב הוא הפיכת העולם לטוב יותר. הוא מתמחה בהטמעת תהליכי העיצוב התעשייתי בהאסטרטגיה התאגידית הכוללת, המיתוג ואסטרטגית מיצוב המוצר. בנוסף, הוא שותף להקמת קבוצת Humanitarian Product Group Inc. – ארגון ללא מטרת רווח המספק שירותי תיכנון ועיצוב למגוון שירותי סיוע הומניטרים.

פרופ' עזרי טרזי 

עזרי משמש כראש התוכנית לתואר השני בעיצוב תעשייתי באקדמיה בצלאל, וכראש התוכנית לחונכות מעצבים בעיצוב מוצרים D-Vision בכתר. פרט לכך, הוא עוסק בעיצוב תעשייתי ובבעלותו סטודיו המספק שירותי עיצוב לחברות מרחבי העולם הפועלות בתחומי ההי-טק, הריהוט, המיכשור האלקטרוני המשרדי והביתי. בעברו, שימש עזרי כראש המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל וכשותף בסטודיו המקומי של חברת העיצוב IDEO העולמית.

אפרת גומא 

את הכשרתה בעיצוב תעשייתי החלה אפרת בבצלאל. משם נדדה למכון הטכנולוגי בחולון, שם השלימה את לימודיה בשנת 2002. בשנת 2004 היא פתחה סטודיו עצמאי בתל-אביב, ממנו היא פועלת עד היום. במקביל משלימה אפרת את לימודיה לתואר שני במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, במסלול "ניהול עיצוב".

רועי ביגר 

מעצב תעשייתי, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל.  מאז השלים את לימודיו בשנת 2004, הספיק רועי להיות סטאז'ר בסטודיו של יורגן ביי בהולנד, לנהל את סטודיו "אידאה", ולהקים עם מספר חברים את קבוצת העיצוב "פנומנולוגיה". במסגרת הקבוצה, הציג רועי את עבודותי בסלון הלווין שבמילאנו, בשנת 2005. כיום משמש רועי כמנהל מוצר בחטיבת התיקים ומנשאי המים של חברת "שורש", ובמקביל משלים את לימודי התואר השני שלו במסלול "ניהול עיצוב" בבצלאל.

רעות שטרן

רעות סיימה את התואר הראשון שלה בפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת תל-אביב בשנת 2005.  כיום היא משמשת כעוזרת מחקר לד"ר יערה בר און, המשנה לנשיא בצלאל, במטרה להקים תשתית למחקר ולימודים לתארים מתקדמים בבצלאל.  במקביל, משלימה רעות את התואר השני שלה במסלול "ניהול עיצוב" בבצלאל.

עוד על הדוברים