מדיניות ותאוריה של האמנויות: פרוייקטים מיוחדים

קורס מוזיאולגיה בשיתוף מוזיאון ישראל
בשנת הלימודים תשע"ו, התוכנית לתואר שני במדיניות ותיאוריה של האמנויות פתחה קורס שנתי ומשותף עם מוזיאון ישראל, בהנחיית מר יגאל צלמונה וגב' טניה כהן עוזיאלי (ראש אגף שירותי אוצרות במוזיאון). מטרת קורס זה היא להעניק לסטודנטים/ות במסלול אוצרות תעודת אוצר/ת המאפשרת על-פי חוק המוזיאונים לשמש בתפקיד אוצר/ת במוזיאון מוכר בישראל. במהלך שנה זו משרד התרבות יבחן את תכנית הלימודים ויגיע להכרעה לקראת סוף השנה.

'אלפסיס' מגזין מקוון של התכנית
אליפסיס הוא מגזין מקוון של התוכנית לתואר שני במדיניות ותיאוריה של האמנויות בבצלאל.
התוכנית על שתי מגמותיה – מגמת האוצרות ומגמת הכתיבה הביקורתית מעניקה מקום ייחודי להתנסות לא רק בכתיבה ובאוצרות ביקורתית אלא גם לקחת חלק בניהול, תכנון וחשיבה משותפת של מערכת כתב עת. מאחורי הקלעים של עולם הכתיבה הוא מקום מצויין להתנסות ולמידה של הכתיבה הביקורתית
לעיון במגזין

אנחנו זה לא כולן.ם
התכנית לתואר שני במדיניות ותאוריה של האמנויות פתחה בשנת הלימודים תשע"ה, קורס משלב עשייה חברתית  בו סטודנטים/ות מהתכנית לוקחים/ות חלק בקורס ייחודיי המשלב עשייה חברתית, אוצרות וייצוג אמנותי ביקורתי עם פעילים ופעילות הקהילה הלהט"בית. הקורס משלב ידע אקדמי ומעשי.

סטודנטים מציגים: סדנאות וכנס מחקר
בשנת הלימודים תשע"ה, התכנית לתואר שני במדיניות ותיאוריה של האמנויות קיימה סדנת מחקר. בסדנה זו, סטודנטים, חוקרים ואנשי הקהילה הלהט"בית התכנסו יחד לדיון על אסטרטגיות לשינוי, להשתלבות ולנראות של הקהילה בעולם ההטרונורמטיבי ובמרחב האמנות. סדנא זו גובשה בעקבות הקורס "אנחנו זה לא כולם.ן" בו נדונו כלים לשינוי מבני שיח של ידע וייצוגים ויזואלים.
בשנת הלימודים תשע"ו יתקיים כנס משותף של התכנית ביחד עם מכללת ספיר בו יציגו הסטודנטים את מחקרם האחרון