מדיניות ותאוריה של האמנויות: מרצים אורחים בשנים האחרונות

מר ישראל הירשברג, אמן ומנהל בית הספר לציור
גב' חביבה פלד, אוצרת ביד ושם
גב' גלית גאון, אוצרת במוזיאון העיצוב חולון
מר גרי גולדשטיין, אמן
מר יונתן אמיר, עורך כתב העת "ערב רב"
מר עדו ברונו, מעצב תעשייתי
מר דוד גרשטיין, אמן
מר מאיר אפלפלד, אמן
מר מוטי בודק, אדריכל
גב' מיכל סהר, מעצבת גראפית
גב' לאה ומר. דייגו מאואס, אמנים
גב' אירנה גורדון, אוצרת, סדנת ההדפס ירושלים
גילית אבגי, חוקרת מוזיאונים
אפרת אסף שפירא, אוצרת אתנוגרפיה, מוזיאון ישראל, ירושלים
קובי בן-מאיר, אוצר באגף החינוך והנוער, מוזיאון ישראל, ירושלים
נורית בנק, אוצרת ראשית, מוזיאון היכל שלמה, ירושלים
גליה בר-אור, מנהלת המשכן לאמנות, עין חרוד
מילנה גיצין, אוצרת עצמאית
שי דורון, מנכ"ל גן החיות התנכי, ירושלים
אורי דסאו – אוצר עצמאי
מאיה הלוי, מנהלת מוזיאון המדע, ירושלים.
חיה הראל, אוצרת מוזיאון הרצל, ירושלים
ד"ר מרטין וייל, מנכ"ל מוזיאון ישראל בדימוס ויוזם פארק אריאל שרון (שיקום מזבלת חירייה)
אלכס וורד ז"ל, אוצר לעיצוב ואדריכלות, מוזיאון ישראל, ירושלים
טל יחס, אוצרת עצמאית
ברק כהן, ראש אגף פיתוח ויחסי חוץ, מוזיאון ישראל, ירושלים
סוזן לנדאו – מנכ"לית ואוצרת ראשית, מוזיאון תל אביב לאמנות
מירה לפידות, אוצרת ראשית לאמנויות, מוזיאון ישראל, ירושלים
דוד מבורך, אוצר לתקופה ההלניסטית, רומית וביזנטית, מוזיאון ישראל, ירושלים
איה מירון, אוצרת משנה לאמנות ישראלית, מוזיאון ישראל, ירושלים
אמיתי מנדלסון, אוצר אמנות ישראלית, מוזיאון ישראל, ירושלים
ד"ר אביעד סטולמן – אוצר ראשי, הספרייה הלאומית, ירושלים
יהושע סימון, מנהל מוזיאון בת ים, אוצר ומשורר
טניה סירקוביץ, אוצרת לרישומים והדפסים, מוזיאון ישראל, ירושלים
ג'ימס סניידר, מנכ"ל מוזיאון ישראל, ירושלים
עידית עמיחי, מנהלת מחלקת אמנות פלסטית ומוזיאונים, משרד התרבות והספורט
תמר מנור פרידמן, אוצרת עצמאית
סמיון בלו פיינרו – אמן ואוצר הביאנאלות של חיפה ושל סכנין
ד"ר אורית שחם גובר, אוצרת מוזיאונים היסטוריים, אוצרת ראשית, בית התפוצות (מוזיאון העם היהודי), תל אביב
ד"ר עדינה קמיאן-קשדן, אוצרת לאמנות מודרנית, מוזיאון ישראל, ירושלים
עמליה קשת, אחראית על צילום וזכויות קניין רוחני, מוזיאון ישראל, ירושלים
שלומית שטיינברג, אוצרת אמנות אירופית, מוזיאון ישראל, ירושלים
מעיין שלף – אוצרת עצמאית
טלי שמיר, מנהלת אגף הנוער, מוזיאון ישראל, ירושלים
עו"ד יואל לוי ז"ל, מומחה בתביעות של השבת יצירות שנגזלו ע"י הנאצים
דורית שפיר, אוצרת אמנות אפריקאית ואוקיאנית, מוזיאון ישראל, ירושלים
טניה כהן עוזיאל, ראש אגף שירותי אוצרות, מוזיאון ישראל ירושלים
קמיאן-קשדן עדינה, אוצרת, מוזיאון ישראל ירושלים
קרן גולדברג, מבקרת אמנות
ורדית גרוס–אוצרת ומנהלת ארטפורט תל אביב
אבי סבח- אמן
עומר קריגר- אמן ואוצר פסטיבל מתחת להר, עונת התרבות הירושלמית
חן תמיר- אוצרת, המרכז לאמנות עכשווית תל אביב
אלונה רודה- אמנית
אלהם רוקני- אמנית
ריטה קרסטינג- אוצרת לאמנות עכשווית, מוזיאון ישראל
אורי שלום- ארכיטקט, אוצר הביתן הישראלי בביאנלה לארכיטקטורה בונציה 2014
קרן יעלה גולן- אמנית, אוצרת הביתן הישראלי בביאנלה לארכיטקטורה בונציה, 2014