חדשות ואירועים

 <  > 
אבגדהוש
       
       
       
       
       
       

אירוע

תערוכת בוגרים תואר שני באמנויות 2017

(08.6-17.6.2017, סלמה 60 אבולעפיה 6, תל אביב, )

MFA Show

סלמה 60 אבולעפיה 6, תל אביב

בין התאריכים  8-17. ליוני 2017 בסלמה 60 אבולעפיה 6, תל אביב

לפרטים נוספים : שעות פתיחה, רשימת מציגים ועוד

נורית אגוזי / אלה משי אוחנה / אסף אלקלעי / דוד בן הרא"ש / אלה ברק / ספיר גל /  עומר הלפרין / סשה טמרין / שירי טרקו / חן חנה כהן / שיר מורן / כרם נאטור / דפנה אסתר נוי / שיראל ספרא /  נרדין סרוג'י / רחל פרומקין / ליא ציגלר / איה צייגר / אפרת רובינשטיין / קרן תגר.

תכנית התואר השני באמנויות של בצלאל הינה תכנית סטודיו לאמנים צעירים המבקשים להשתלב בשיח הבינלאומי המאפיין את שדה האמנות העכשווית. כתכנית סטודיו, היא שמה דגש על חשיבות החלל – הפיזי, כמו גם המטאפיזי והקונספטואלי -  שבו כל סטודנט יכול לפתח את אופני ההבעה שלו. 
התערוכה שאתם עומדים לחקור מהווה שיא של תקופה בת שנתיים ממוקדות שבמהלכן פיתח/ה כל אמן /אמנית את הפרקטיקה שלו/שלה, שכלל/ה את אופני הביטוי שלה ובחן/ה את גבולותיה. באמצעות פורמט ייחודי – תערוכה קבוצתית הכוללת 20 אמנים שהיא בד בבד גם סדרה של 20 תצוגות יחיד -  שואפת תערוכת הבוגרים של התואר השני באמנויות 2017 להציג את הדור הבא של אמנים הפועלים בישראל ומחוצה לה.
כמו כן, התערוכה חוגגת שנתיים של שיתוף פעולה הדדי ואינטנסיבי בין הסטודנטים לבין חברי סגל התוכנית:   דור גז, מיכל הלפמן, שרון יערי, מירל לדרמן יוקלס, יצחק ליבנה, דודו מזח, גיל מרקו שני, משה ניניו, יהודית ספורטס, אלי פטל, גלעד רטמן, ונבט יצחק שהוזמנה על ידי לאצור יחד את התערוכה.

ניקולא טרצי, ראש תכנית התואר השני באמנויות ואוצר שותף תערוכת הבוגרים תואר שני באמנויות 2017.

תערוכת הבוגרים 2017 נתמכת על ידי ידידים של התכנית: רבקה סאקר ועוזי צוקר, קנדידה וזאק גרטלר, מתי ברודו, ננסי ברמן, אנדרhאה מייזלין, גיל ברנדס, נטלי כהן, פיטר ואדריאן ביברשטיין.