חדשה

ברכות נובמבר - דצמבר 2013

(04.11.2013)

ברכות לדני וולף, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית אשר זכה בפרס הראשון בתחרות The Adobe® Design Achievement Awards 2013  בקטגוריית Motion Graphics.  זכייה זו מתווספת לזכייתו של וולף בפרס הראשון ובמדליית זהב באחת מתחרויות העיצוב הנחשבות בעולם - The Art Directors Club, New York, 2013.
http://www.adaagallery.com/daniwolf

האקדמיה מברכת את זוכי פרס שרת התרבות בתחום האמנות הפלסטית
פרופ' אוסוולדו רומברג, ראש המחלקה לאמנות בשנים 1982-1979,  עדי נס, בוגר המחלקה לצילום
אוריאל מירון ואהרון עוזרי, בוגרי המחלקה לאמנות
ארז ישראלי, בוגר התכנית לתואר שני באמנויות

האקדמיה מברכת את רועי טל, בוגר המחלקה לארכיטקטורה על זכייתו במקום השני בפרס עזריאלי לאדריכלות.

האקדמיה מברכת את המרצה סשה אוקון על זכייתו בפרס מרדכי איש שלום על מפעל חיים לשנת 2014ואת רונן סימן טוב על זכיתו בפרס על שם שושנה איש-שלום על יצירה אמנותית לשנת 2014
אתר הפרס / בית האמנים ירושלים                                מגזין ערב רב, 10.12

האקדמיה מברכת את גושה גליצקי, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי על זכייתו בפרס הברונזה בתחרות IDEA 2013. גושה זכה בפרס עם הפרוייקט Red Carpet המציג קונספט למכונה למיחזור כבישים עירוניים ללא צורך בחסימת התנועה. הפרוייקט נעשה במסגרת תיזה לתואר שני בעיצוב מוצר באוניברסיטת אומאו (Umeå) בצפון שבדיה.
http://www.dynapac.com/en/newsEvents/News/Paving-the-Megacity/

האקדמיה מברכת את הבוגרים שירה קרת, זמר פלד ועודד גוב אשר הציגו השתתפו ועלו לגמר בתחרות במסגרת שבוע העיצוב בטוקיו.  ברכות לזמר פלד אשר זכתה בפרס TDW corporate award.

האקדמיה מברכת את הבוגרים רוית משלי, דרור דאום, אמיר יציב ושי-לי עוזיאל אשר זכו בפרס עידוד היצירה 2013 של משרד התרבות והספורט.

ברכות לבשמת  אגיוף ואלון זיו, בוגרי המחלקה לאמנויות המסך אשר זכו עם פרוייקט הגמר, הסרט "השתקפות" בפרס חביב הקהל בתחרות ISFVF בבייג'ינג, סין.