חדשה

שלי סתת קומבור נבחרה לתפקיד ראש המחלקה לצורפות ואופנה

(23.7.2017)

הוועד המנהל של בצלאל אישר את בחירתה של שלי סתת קומבור  לראש המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים.

שלי סתת תיכנס לתפקידה באוקטובר 2017 ותחליף בתפקיד את ראש המחלקה המכהנת, שסיימה קדנציה, תמרה יובל ג'ונס.

הוועד המנהל של בצלאל, בראשות דן מרידור, אישר ביום שלישי ה- 18.7.17 את ההמלצה של ועדת האיתור של האקדמיה לתפקיד ראש המחלקה לצורפות ואופנה.  בוועדת האיתור היו חברים: פרופ' עדי שטרן, ד"ר יובל קרניאל, אלי פטל, מיכל איתן, פרופ' עינת לידר, שירלי בר אמוץ ועו"ד עזרי לוי.
שלי סתת קומבור היא בוגרת המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל, מעצבת ומייסדת, יחד עם בן זוגה,  של מותג הנעליים המצליח  "coupleof", מרצה ומנהלת. שלי זכתה בפרסים חשובים, ביניהם פרס העיצוב מטעם משרד התרבות והציגה בתערוכות רבות בארץ ובעולם.
רקטור בצלאל, ד"ר יובל קרניאל, ברך על המינוי ומסר: "אנו מאחלים לשלי הצלחה בתפקידה, ונפעל במשותף כדי להעשיר ולחזק את המחלקה המצליחה והחשובה הזאת, המחברת בין עיצוב אופנה, צורפות ואביזרי אופנה כמו נעלים ותיקים. נפעל יחד כדי לתת דגש על רכישה של כלים מעשיים שיסייעו לבוגרים להשתלב ולהוביל מיזמים של עיצוב אופנה צורפות ואביזרי אפנה. תודתי הכנה נתונה לתמרה יובל ג'ונס, ראש המחלקה היוצאת, על תרומה הגדולה בהובלת המחלקה ולבצלאל ואני סמוך ובטוח ששלי תמשיך להצעיד קדימה את המחלקה.