כנס המשחקים הירושלמי הראשון בבצלאל | בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים

כנס המשחקים הירושלמי הראשון בבצלאל

תאריך:
6.5.19

את הכנס אירגנו המרצים בתחום המשחקים במחלקה, בשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים. זהו כנס של יום שלם, והשנה בחרנו שיתמקד בנושא סטוריטלינג במשחקים. זכינו שהשנה יציגו בכנס כמה יוצרים חלוציים ופורצי דרך, מהשורה הראשונה בעולם:

- קן וונג (אוסטרליה) - יוצר הלהיט העולמי והרב השפעה Monument Valley, ובסטודיו העצמאי שלו את Florence שזכה לאחרונה בפרס משחק המובייל של השנה של GDC.
- איאן דאלאס (ארה״ב) - יוצר Unfinished Swan ו- Edith Finch, משחק השנה של פרסי ה BAFTA ו- Best Narrative ב- GDC
- אמילי שורט (אנגליה) - כותבת וכתבה לאינספור משחקים, יוצרת עצמאית עטורת פרסים של משחקי הרפתקאות טקסט כגון Galatea, עורכת ומפתחת פלטפורמות למידול שיחות גנרטיביות ובינה מלאכותית.
- בן אספוזיטו (ארה״ב) - יוצר משחקי פרינג׳ שבשנה האחרונה יצא עם משחק שהדהד בעולם בשם Donut County, שכבר הספיק לגרוף מספר פרסים חשובים.
- יקוב דבורסקי (צ׳כיה) - אגדת פוינט אנד קליקים ומייסד הסטודיו הצ׳כי ׳אמניטה׳, שכבר לפני 15 שנה בישר את הרנסנס של הז׳אנר עם משחקים כמו Machinarium ,Samorost ועוד.

פרטים נוספים על הכנס והיוצרים באתר - http://jgc2019.com/
ובאיוונט הפייסבוק - https://www.facebook.com/events/697557540699101/.

ההרצאות יתקיימו באולם 222. לקהל הרחב הכניסה בעלות של 150 ש״ח. לכנס תתלווה תערוכה של כ-30 משחקים שחיקים - של הדוברים, של יוצרים מקומיים ושל סטודנטים במחלקה.

זאת הזדמנות נפלאה ונדירה ללמוד מטובי המומחים, ולהכיר קצת יותר את חזית התחום בעולם. על מנת להשתתף ולהבטיח את מקומכם עליכם להרשם בלינק:  tp://jgc2019.com/tickets.html