עוטף סלמה | תמר דרזדנר | בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים

עוטף סלמה | תמר דרזדנר

תאריך:
7.1.21

תכנית התואר השני באמנויות בשיתוף תכנית התואר השני במדיניות ותאוריה של האמנויות מזמינות לסדרת הרצאות מאת דמויות מובילות משדה האמנות המקומי והבינלאומי, המתמקדת במקום ובמקומי ותוך כך בוחנת את סביבת הסטודיו בה הסטודנטים/ות פועלים/ות מהיבטים מצטלבים.

במסגרת תכנית הקולקוויום המחלקתי מתקיימת סדנה שנתית בה ניפגשים הסטודנטים עם מרצים אורחים מדסציפלינות שונות: היסטוריה, ביקורת תרבות, גיאוגרפיה, פילוסופיה, חברה ועוד. במפגשים אלה ייחשפו הסטודנטים למגוון רחב של נקודות מבט ושפות-שיח בזיקה הדוקה להתנהלותם של שדות הייצור, התצוגה והביקורת של האמנות היום. בנוסף לאורחים אשר יוזמנו על-ידי התכנית ייעשה מאמץ להיענות ליוזמות של משתתפי התכנית להזמנת אורחים נוספים. התכנית מעודדת ביקורים חוזרים ויצירת קשרים מתמשכים עם צוות של מרצים בינלאומיים ומקומיים.

במפגש הקרוב תתארח תמר דרזדנר, אוצרת עצמאית שמתמקדת בעבודתה ובמחקרה באמנות עכשווית מאפריקה (בדגש על דרום אפריקה) ומהפזורה האפריקאית, בדגש על אמנות שחורה בארה"ב. בעברה שימשה כעוזרת לאוצרת במוזיאון ICA  בבוסטון, כאוצרת של האוסף של חברת קנית, כמקימה ושותפה מנהלת בגלריה טבי דרזדנר, שם אצרה כ–30 תערוכות. בסוף אפריל תיפתח במרכז לאמנות עכשווית בקלישר CCA תערוכת יחיד לאמן הדרום אפריקאי ניקולאס ש'לובו באוצרותה.  

יום חמישי | 7.1.21 | 17:30

לינק להצטרפות https://us02web.zoom.us/j/81593366131