מועדון תרבות #6 | אמפתיה ככלי מחקר עיצובי | בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים

מועדון תרבות #6 | אמפתיה ככלי מחקר עיצובי

תאריך:
15.3.21

המחלקה לתקשורת חזותית מזמינה לסדרת אירועי תרבות דיגיטליים חוצי תחומים ויבשות. השבוע יתארח רועי רוב מסטודיו טופוס גרפיקס לשיחה עם דנה גז תחת הכותרת אמפטיה ככלי מחקר עיצובי או: איך למדתי לראות בלקוחות שלנו את הפתרון ולא את הבעיה.

טופוס גרפיקס (Topos Graphics) הוא סטודיו עיצוב גרפי שהוקם ב-2005 על ידי סת׳ לבנז ורועי רוב. שיתוף הפעולה על ציר ניו יורק-אטלנטה נותן מענה למגוון רחב של צרכים ואתגרים: עיצוב לוגואים, מיתוג, עיצוב מושן, פרינט, פרסום, שילוט, מדיה חברתית, עיצוב סביבתי, ועיצוב מוצר. כמה מהפרויקטים האחרונים של הסטודיו היו: מיתוג מחדש לארגון האמנות המציין 30 שנות פעילות Oolite Arts ממיאמי, עיצוב התערוכה ״We Fight to Build a New World: An Exhibition by Jonathan Horowitz״ במוזיאון היהודי בניו יורק ומיצג אנימציה באורך שעה מרצפה עד תקרה ב-360 מעלות על גבי מקדש דנדור המפורסם במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק, לרגל הגאלה לציון 125 שנים להמרל אינטרנשיונל. כמו כן פעלו סטודיו טופוס גרפיקס בתור מנהלי הקריאייטיב של המוזיאון היהודי בניו יורק.

רועי רוב הוא מנהל ומייסד שותף של טופוס גרפיקס. הוא בעל תואר B.F.A מהמכון קופר יוניון (2006). לפני לימודיו בקופר יוניון, הוא למד בבצלאל בין השנים 2001-2004.

המפגש יתקיים כשיח והרצאה יחדיו ופתוח לקהל הרחב.

יום שני | 15.3.21 | 20:00

לינק להצטרפות >> https://us02web.zoom.us/j/8333206824