הנהלה ובעלי/ות תפקידים
الإدارة والمسؤولين
Governance & Leadership

מנהלים ונשיאים לשעבר

פרופ' בוריס ש"ץ, 1906-1932
יוסף בודקו, 1935-1940
מרדכי ארדון (מקס ברונשטיין), 1940-1952
זאב בן-צבי, 1952-1953
יעקב שטיינהרדט, 1953-1955
ירחמיאל שכטר, 1955-1957
יצחק אשהיים, 1960-1961
אדר' פליקס דרנל, 1962-1964
דן הופנר, 1965-1979
פרופ' רן שחורי, 1979-1991
ד"ר רן ספוז'ניק, 1991-2003
פרופ' ארנון צוקרמן, 2003-2012
פרופ' אווה אילוז, 2012-2014

משנים לנשיא לעניינים אקדמיים לשעבר

פרופ' יערה בר-און, 2004-2012
ד"ר טל בן צבי, 2015-2014
ד"ר יובל קרניאל, 2016-2019

ראשי מחלקות לשעבר 

המחלקה לאמנות ע"ש בלאנש ורומי שפירו
פרופ' ג'ון בייל, 1977-1967
דדי בן שאול, 1979-1977
פרופ' אוסוולדו רומברג, 1982-1979
פרופ' נורית כנען, 1985-1982
פרופ' צבי טולקובסקי, 1988-1985
יורם מרוז, 1992-1988
פרופ' לארי אברמסון, 1999-1992
פרופ' יצחק ליבנה, 2002-1999
פרופ' עדו בר אל, 2003-2011
אלי פטל, 2011-2019

התכנית ללימודי מוסמך באמנויות
פרופ' נחום טבת, 2001-2010
ד"ר רפאל זגורי אורלי, 2014-2010
ניקולה טרצי, 2014-2017

המחלקה לאמנויות המסך
פרופ' רוני אורן, 2009-2000
פרופ' דודו מזח, 2009-2017
שרה ג'יין חתוכה, 2018-2017

    היחידה לאנימציה
    יצחק יורש, 1996-1971
    פרופ' יוסי אבולעפיה, 2000-1997
    פרופ' רוני אורן 2008-2000

    היחידה לווידאו וניו מדיה
    מיקי הרץ, 1994-1986
    פרופ' דודו מזח 2008-1994

המחלקה לארכיטקטורה ע"ש ג'ק ד' ויילר
פרופ' ארתור גולדרייך, 1980-1966
פרופ' לאונרד וורשאו, 1985-1981
פרופ' יוסי שבייד, 1988-1985
סעדיה מנדל, 1990-1988
פרופ' זאב דרוקמן, 2002-1990
פרופ' צבי אפרת, 2010-2002
אדר' יובל יסקי, 2018-2010

התכנית ללימודי מוסמך בעיצוב אורבני
פרופ' זאב דרוקמן, 2010-2013
ד"ר חיים יעקובי, 2013-2014

המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
גדולה עוגן, 1980-1965
פרופ' ציונה שמשי, 1987-1981
פרופ' לידיה זבצקי, 1990-1987
דינה גלר, 1994-1990
פרופ' דידי לין, 2005-1994
פרופ' מולי בן ששון, 2005-2013

המחלקה לעיצוב תעשייתי ע"ש בנימין סוויג
פרופ' שמואל קפלן, 1992-1980
פרופ' חנן דה לנגה, 1995-1992
פרופ' עזרי טרזי, 2004-1996
פרופ' עמי דרך, 2008-2004
חיים פרנס, 2016-2008

התכנית ללימודי מוסמך בעיצוב תעשייתי
פרופ' עזרי טרזי, 2004-2012
מיכל איתן, 2012-2017

המחלקה לצורפות ואופנה
פרופ' אריה אופיר, 1984-1972
אלכס וורד, 1991-1984
אבי סיטון, 1997-1991
ד"ר ראובן זהבי, 2005-1998
פרופ' עינת לידר, 2005-2013
תמרה יובל ג'ונס, 2013-2017

המחלקה לצילום
פרופ' חנן לסקין, 1994-1981
יגאל שם טוב, 2000-1994
יוסי ברגר, 2000-2006
פרופ' מיקי קרצמן, 2006-2014
פרופ' דור גז, 2014-2017

המחלקה לתקשורת חזותית ע"ש אדמונד דה רוטשילד
מייק פלהיים, 1977-1968
פרופ' ירום ורדימון, 1987-1977
קנת וינדזור, 1987-1988
פרופ' אבי אייזנשטיין, 1995-1988
פרופ' ענת קציר, 1996-1995
שמעון זנדהאוז, 2000-1997
יוסי אוחיון, 2005-2001
חנוך מרמרי, 2008-2005
פרופ' עדי שטרן, 2008-2016

התכנית ללימודי מוסמך בתקשורת חזותית
פרופ' דוד טרטקובר, 2017-2018

המחלקה לתרבות חזותית וחומרית
ד"ר רן ספוז'ניק 1991-1980
פרופ' מיכאל הרסגור, 1992-1991
ד"ר מרדכי רימור, 1995-1993
ד"ר מיכה לוין, 1999-1995
ד"ר לאה דובב, 2004-1999
פרופ' דנה אריאלי-הורוביץ, 2004-2012

התכנית ללימודי מוסמך במדיניות ותאוריה של האמנויות
פרופ' מנחם ברינקר, 2011-2013


*המחלקות מופיעות כפי שהן נקראות כיום.