מנהל אקדמי
الإدارة الأكاديمية
Academic Administration
רישום לקורסים בשנת הלימודים תשפ"ה בשיטת התעדוף
לסטודנטים.יות בתוכניות התואר הראשון בשנים ב' – ה'
ההרשמה למסגרות הבחירה מתבצעת באמצעות תוכנת התעדוף ומיועדת לסטודנטים.יות הרשומים.ות לתוכנית לימודים מלאה בשנת הלימודים תשפ"ה (כולל סטודנטים.יות היוצאים.ות לחילופים).
מנגנון התעדוף מבטיח שוויון והקצאה מיטבית של קורסים לסטודנטים.
קישורים:
תוכנת התיעדוף (החל מה 4.9.24 בשעה 11:00 בבוקר ועד 9.9.24 בשעה 23:59.)
מועדים וסדרי ההרשמה:
- תקופת ההרשמה: החל מה 4.9.24 בשעה 11:00 בבוקר ועד 9.9.24 בשעה 23:59.
המועד בו מתבצעת ההרשמה אינו משפיע על התעדוף (מקדימים.ות אינם.ן מקבלים.ות עדיפות בשיבוץ). השיבוץ יתבצע רק לאחר סיום תקופת ההרשמה. - סטודנטים שזומנו לשירות מילואים וצפויים להיעדר בתקופת ההרשמה לקורסים, זכאים לרישום מוקדם לקורסים. רישום מוקדם יתבצע באמצעות הגשת צו מילואים ורשימת הקורסים לרכזות המחלקות הרלוונטיות טרם התעדוף ולא יאוחר מה 3.9.24.
- תמיכה טכנית בתפעול ההרשמה ניתן לקבל בתקופת ההרשמה בימים ד', ה', א', ב' בין השעות 9:00-15:30 בטלפון 02-6524890 או בהגעה אישית לבצלאל לכתה 233 בחוות המחשבים בקומה 2. בנוסף, ניתן לפנות בשאלות לדוא"ל help@post.bezalel.ac.il
- כדי להשתתף במנגנון התעדוף יש למלא את טפסי הרישום במלואם. סטודנטים.יות שלא ירשמו או שישאירו טופס שאינו ממולא כראוי, לא ישתתפו בתעדוף ויהיה עליהם.ן לפנות למחלקות השונות על מנת להירשם לקורסים על בסיס מקום פנוי.
- אין חובה להשלים את הרישום בבת אחת. אפשר להפסיק את הרישום לצרכי חשיבה והתייעצות באמצעות לחצן "יציאה זמנית" ולחזור להשלמת הזנת הפרטים מאוחר יותר.
- לחצן "סיום הרשמה" משגר את הטופס למאגר המידע של בצלאל ואין אפשרות לחזור אליו (במקרים מיוחדים ניתן לשחרר טופס סגור ע"י פנייה לתמיכה). טופס שמולא במלואו ייקלט בבצלאל גם אם לא לחצת על "סיום הרשמה", אך מומלץ מאוד לבצע "סיום הרשמה" כדי לבדוק את תקינות הטופס.
- סטודנטים.יות הרשומים.ות לחילופים יבחרו בתעדוף קורסים רק לסמסטר בו הם.ן בארץ.
- השיבוץ לקורסי חובה מתבצע על ידי רכזות המחלקה. ניתן לבדוק את השיבוץ בקישור "מערכת שעות" (תפריט ראשי) בתוכנת התעדוף. רישום לקורסים עבור חובות משנים קודמות נעשה על ידי רכזות המחלקה. במידה והתגלו אי-דיוקים יש לפנות מיד למזכירות המחלקה הרלוונטית.
- פתיחת הקורסים מותנת במינימום נרשמים.
מערכת שעות הכוללת את קורסי החובה וקורסי הבחירה שהוקצו בתעדוף תפורסם במסוף ה
באחריות הסטודנטים.יות לוודא כי נרשמו בפועל לכל הקורסים הנדרשים השנה ובכלל.
בהצלחה!