התכנית לתואר שני בעיצוב אורבני
برنامج اللقب الثاني في التصميم المدني
Master's Program in Urban Design (M.Urb.Des)

מתעניינים/ות בלימודים?

מתעניינים/ות בלימודים? השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן

ההרשמה לתכנית התואר השני בעיצוב אורבני בעיצומה.

דרישות קדם להצגת מועמדות:

התכנית מיועדת לאדריכלים ולאדריכלי נוף וכן לבוגרי תואר ראשון בתחומי ידע אחרים כגון: ארכיאולוגיה, תולדות האמנות, עיצוב, גיאוגרפיה, פילוסופיה, היסטוריה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, כלכלה, משפט, לימודי הסביבה וקיימות – כל אלו בכפוף לעמידה בתנאי סף ובלימודי השלמה.

מועמדים ומועמדות שאינם אדריכלים נדרשים בלימודי השלמה המהווים דרישות קדם לתכנית.

מועמדים ומועמדות בעלי תעודת תואר ראשון נדרשים להציג ציון ממוצע של 85 לפחות (כולל פטור ברמה אוניברסיטאית באנגלית) מלימודי התואר הראשון.

מועמדים ומועמדות בעלי ניסיון מקצועי מוכח בארכיטקטורה או אדריכלות נוף של שלוש שנים לפחות נדרשים להציג ציון ממוצע של 80 לפחות (כולל פטור ברמה אוניברסיטאית באנגלית) מלימודי התואר הראשון.

על כל מועמד מוטלת החובה להתחיל את הלימודים בתכנית עם ידע באוטוקד ותוכנות Adobe (אילוסטרייטור ופוטושופ). במידה והמועמד/ת הינו/ה בעל/ת שליטה בכלים במסגרת לימודים קודמים עליו/ה להראות על כך אישור.  במידה ולא, ניתן להירשם לקורסים הנ”ל בקיץ במסגרת היחידה ללימודי חוץ /במחלקה לארכיטקטורה או בצורה עצמאית ולהציג אישור על כך.

הלימודים באקדמיה מתנהלים ברובם בשפה העברית. על הסטודנטים בתואר השני, להיות ברמת עברית המאפשרת את לימודיהם המעשיים והעיוניים.

דרישות קדם

מועמדים ומועמדות שאינם אדריכלים /אדריכלי נוף שיעברו בהצלחה את בחינות הכניסה יידרשו בתכנית השלמות לפני תחילת הלימודים במסגרת האקדמית.

היקף והרכב תכנית ההשלמות:

סטודיו מבוא, 6 נ”ז
אוטוקד,1 נ”ז
רישום, 2 נ”ז
אדריכלות מודרנית ותכנון במאה ה-20, 2 נ”ז

ייתכנו שינויים בהיקף ובהרכב תכנית ההשלמות.

התשלום בעבור קורסי ההשלמה יהיה בהתאם למספר הנ”ז ובנוסף לשכר הלימוד של התכנית האקדמית.

השלמת הקורסים מהווה תנאי להמשך לימודים בתכנית. בקשת פטור מחלק מהקורסים על סמך לימודים קודמים ממוסדות להשכלה גבוהה מוכרים, ידונו בוועדת הקבלה לגופו של עניין.

תהליך ההרשמה:

על כל הנרשמים לבצע הרשמה מקוונת ולהעלות את מסמכי הרישום, תרגיל הבית ותיק העבודות על פי הנחיות שיישלחו לאחר ביצוע ההרשמה.

שלב א- מבחנים מעשיים:

השלב הראשון של תהליך הקבלה כולל מבחן מעשי, מבחן באנגלית ובחינה של תיקי עבודות, תרגיל הבית, קורות חיים, גיליון ציונים והצהרת כוונות של המועמדים.

שלב ב’: ראיון קבלה

ראיונות הקבלה יתקיימו על פי זימון אישי.


לפירוט על התהליך ולהרשמה לתכנית לחצו כאן.

מה קורה בתכנית