המחלקה לארכיטקטורה
قسم الهندسة المعمارية
Department of Architecture

ע"ש ג'ק ד. ווילר

ארז אלה נולד בירושלים ולמד אדריכלות באוניברסיטת תל אביב וב- Delft TU בהולנד.
ארז ייסד את HQ ארכיטקטים ב -2008 בתל ,אביב לאחר שבמשך שנים היווה חלק משמעותי בשניים ממשרדי האדריכלות הבולטים בעולם. הוא שימש כשותף זוטר ב -  OMA P.C ברוטרדם, וכמנהל-שותף ב -REX ניו , יורק.

בתל אביב, מוביל ארז את HQ ארכיטקטים עם מעל 35 אדריכלים המבצעים פרויקטים שונים בישראל ובעולם.
למשרד פורטפוליו נרחב ומגוון הכולל פרויקטים ציבוריים, מבנים בתחום התרבות והחינוך, וכמו כן משרדים, בתי- מלון ומסחר. כמו כן למשרד מחלקת תכנון אורבני.
בזכות היכולת לאתגר מוסכמות ולחשוב מחוץ לקופסא, המשרד ההי חלק משיתוף פעולה ישראלי-אמריקאי עבור אתגר NASA ליישוב מאדים "Mars on Habitat ."

מעורבותו של ארז אלה בתחומו נפרסת הרבה מעבר לעולם העיצוב האדריכלי . הוא היה אוצר שותף של הביתן הישראלי בביאנלה לאדריכלות ונציה 2012 , והיה עורך שותף של ספר האדריכלות ” נושאת מטוסים - רעיונות אמריקאיים ואדריכלות ישראלית אחרי 1973" (2012, cantz Hajte .)
ב 2011 ייסד ארז את יחידת המחקר ” תכנון מנגנוני “ אותה הוביל בבית הספר לאדריכלות בבצלאל. כיום הוא ממשיך להוביל ולהנחות את פרויקטי הגמר של סטודנטים בשנה חמישית.
בנוסף, הוא מכהן כחבר הוועד המנהל של עונת התרבות בירושלים מאז 2012

תמונה
תחנה מרכזית חדשה פתח תקווה, HQ ארכיטקטים 2021

 

פרופ' ד"ר אדריכל צבי אפרת, שותף במשרד אפרת-קובלסקי אדריכלים, לשעבר ראש המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל (2002-2010). תואר מקצועי באדריכלות מ- Pratt Institute, תואר שני בלימודי קולנוע מ NYU. PhD  בהיסטוריה ותאוריה של האדריכלות מ- Princeton University. לימד בין היתר בטכניון, באוניברסיטת תל-אביב ובאוניברסיטה העברית. מרצה ברחבי העולם בנושאי היסטוריה ותיאוריה של הארכיטקטורה. פרסם עשרות מאמרים בכתבי עת ובספרים שונים ואצר תערוכות רבות בארץ ובאירופה, ביניהן: Borderline Disorder (הביאנלה לארכיטקטורה, ונציה, 2002), הפרויקט הישראלי (מוזיאון תל אביב לאמנות, 2000).
ספרו הפרויקט  הישראלי: בניה ואדריכלות 1948-1973 (מוזיאון תל-אביב לאמנות) התפרסם ב- 2004 . ספרו The Object of Zionism, The Architecture of Israel  פורסם ב-2018 (Spector Books, Leipzig). 
סרטו  The Most Beautiful Campus in Africa הוצג בתערוכת Bauhaus Imaginista ב-HKW ברלין (2019).

בין הפרויקטים המרכזיים של משרד אפרת-קובלסקי אדריכלים: התחדשות והרחבת מוזיאון ישראל; קמפוס אמנויות הבמה, ירושלים; מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית (שימור והרחבה); מוזיאון לשואה, סלוניקי, יוון; שימור והרחבת "בית העיר", תל אביב.
 

תמונה

צבי אפרת - עבודה

קמפוס ירושלים לאמנויות, אפרת-קובלסקי אדריכלים, 2021 (סיום בניה)

 

טל ארז (M.Des Cum Laude, Design Academy Eindhoven) הוא מעצב, אוצר וחוקר עיצוב, המתמקד בהקשרים החברתיים והפוליטיים של מקצוע העיצוב. טל הוא עמית ב-Het Niuewe Instituut ברוטרדם, שם אצר בשנת 2015 את התערוכה המחקרית ״Plastic, promises of a home made future". מאז שנת 2016 משמש כאוצר הראשי של שבוע העיצוב ירושלים, אירוע העיצוב הציבורי הגדול בישראל. 

טל עבד בשיתוף פעולה עם חברות ומוסדות וביניהם מוזיאון תל אביב, Droog Design, EventArchitectuur, מוזיאון העיצוב חולון, הטכניון, פסטיבל מקודשת, מרכז העיצוב והאמנות העכשווית Z33 והביתן הישראלי בביאנלה לאדריכלות בונציה 2012.

טל הציג את עבודותיו בשלל מוסדות תרבות ומוזיאונים וביניהם Vitra Design museum, MAK vienna, Salone del Mobile Milano, C-mine Genk, Storefront NY, מוזיאון ישראל, מוזיאון העיצוב חולון ועוד. כמו כן כתב מאמרים למגזינים שונים וביניהם Frame, Damn, La Terrasse ו-Vision. 

טל מלמד עיצוב בתכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל ובחוג לעיצוב מבנה פנים וסביבה בשנקר. בין השנים 2015-2019 היה טל חלק מהצוות המייסד ומנחה שותף של יחידת המחקר ״24/7״ במחלקה לארכיטקטורה בבצלאל, שעסקה בקשר שבין מרחבי הפנאי למרחבי העבודה.

תמונה
.

פרופ' אדריכל מוטי בודק הוא בעליו של משרד בודק אדריכלים הפועל בתל אביב משנת 1990 ועוסק בתכנון מגוון רחב של פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, קמפוסים, מרכזי ספורט ואצטדיונים, מבני חינוך ותרבות, בתי חולים, מרחבים עירוניים ומתחמי מגורים, מסופי תחבורה ומרכזי תעסוקה. בודק הוא בוגר בהצטיינות של המחלקה לעיצוב סביבתי בבצלאל, בוגר הפקולטה לארכיטקטורה של הטכניון בחיפה ובעל תואר שני מאוניברסיטת קלארק בארה"ב. הוא שימש כמרצה וכמנחה אורח באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטת אריאל, וחבר בקבוצת מחקר של אוניברסיטת ת"א העוסקת במערכות מבניות מבוססות מנגנונים מן הטבע.

בודק עוסק בתכנון והקמה של מבני ציבור ופרויקטים ייחודיים המפגינים חדשנות הנדסית יחד עם פיתוח שפה עיצובית מקורית. מבנים אלה שואבים את השראתם ממערכות שלדיות ומבניות הקיימות בטבע החי והדומם וממערכות שריון והגנה אורגניות המהוות מודל למעטפות קונסטרוקטיביות גמישות, יציבות, וחסכוניות, המספקות בו בעת גם יעילות אקלימית ואנרגטית תוך התייחסות לפרמטרים של קיימות וסביבה ולשיטות תכנון וייצור המשלבות טכניקות בנייה מתועשות, מהירות וזולות.
עבודותיו של מוטי בודק זכו לפרסום רב והן הוצגו בתערוכות בארץ בחו"ל ובהן: תערוכת יחיד בפוטסדאם (2014), הגלריה המחקרית בהיט (2015), הביאנלה לארכיטקטורה בונציה (2016), אוניברסיטת תל אביב (2018), מכון וויצמן ברחובות (2019) והגלריה של סדנאות האמנים בתל אביב (2021). בודק מוזמן בתכיפות להרצות על רעיונותיו ועל המבנים שתוכננו על ידו בכנסים אקדמיים ובפורומים מקצועיים רבים.  

תמונה
מרכז ספורט באילת

אסף בן צבי יוצר במגוון תחומים; ציור, פיסול, רישום והדפס. עבודותיו מצטיינות בתמציתיות ובדיוק פואטי. עולם הדימויים שלו ספוג בשירה, ספרות ומוסיקה. בקיאותו בתרבות האירופית שלובה בהכרותו העמוקה והמחויבת עם נופי הארץ ועם הצמחיה והציפורים המקומיות. נולד בכפר יחזקאל ב-1953. בתחילת שנות ה-80 למד במחלקה לאמנות בבצלאל. בעת לימודיו השתלם במכון פראט בניו-יורק. מציג תערוכות יחיד מ-1986. זכה בפרס רפפורט לאמן בכיר מטעם מוזיאון תל אביב לאמנות ב-2011 והציג שם את תערוכת היחיד "לשכוח כמעט את הכל" ב-2012. זכה בפרס יעקב פינס לאמן הדפס ישראלי 2019 – 2020 מטעם מוזיאון ישראל. מתגורר ועובד בירושלים. מלמד רישום בבצלאל.

אדריכל יובל בר החל את לימודי האדריכלות במכון לטכנולוגיה של אילינוי (Illinois Institute of Technology) במסלול B Arch בין השנים 1983-1985. בוגר הטכניון B Arch במסלול ארכיטקטורה ובינוי ערים משנת 1988. את פרויקט הגמר סיים בהצטיינות תחת הנחיתו של ריימונד אברהם (Raimund Abraham) במכון פראט (Pratt Institute) בניו יורק. בעל תואר MSc מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק במסלול ארכיטקטורה (Architecture & Building Design) משנת 1990. החל ללמד במחלקה לארכיטקטורה בבצלאל בשנת 1992, ובשנת 1998 הצטרף כחבר סגל מן המניין. בשנת 2001 מונה למרצה בכיר.

לאחר סיום לימודיו, בשנת 1990 עבד במשרדים Paul Segal &associates, Ehenkrantz & Eckstut, Richard Meier בניו יורק, ולאחר מכן בארץ במשרד במשרד רזניק אדריכלים כשותף עמית עד שנת 2004. בעל משרד עצמאי YBGSNA בשותפות עם גלית שיפמן-נתן משנת 2005.

משרד YBSNA מעורב פרויקטים ציבוריים משמעותיים עבור משרד ראש הממשלה, נשיא המדינה, אוניברסיטאות מובילות בארץ, הרשות לפיתוח ירושלים ועוד גופים ציבוריים. כמו כן המשרד עוסק בשיתופי פעולה בין לאומיים עם משרד האדריכלים הבריטי  Foster + Partners, ה- BBC , ושורה של משרדים  גופים ציבוריים בסין ובנגריה. משרד YBSNA הוזמן על ידי מרכז התרבות האירופי להשתתף בתערוכת הבינאלה לארכיטקטורה בונציה בקיץ 2021.

תמונה
מרכז הבריאות העולמי - ז'נבה 2014

תמר ברגר, מרצה בכירה במחלקה לארכיטקטורה, בתכנית לתואר שני בעיצוב אורבני, בשלוחה החרדית ובמחלקה לתרבות חזותית וחומרית. עוסקת בשאלות של מרחב, מרחב ותרבות, אורבניות ומודרניות, בכלל ובהקשר הישראלי. ספריה: "דיוניסוס בסנטר" (הקיבוץ המאוחד), "סוגיות בתאוריה של המרחב" (האוניברסיטה הפתוחה), "ברווח בין עולם לצעצוע" (רסלינג) ו"אוטוטופיה" (הקיבוץ המאוחד). ספרה הבא, "הצדה, נופי שארית בישראל" יראה אור בהוצאת הקיבוץ המאוחד ב-2021.  מאמרים, מסות ויומני מסע באתר: www.tamarberger.com.  

תמונה
.

אדר' בעל תואר ראשון באדריכלות מבצלאל אותו סיים בהצטיינות ותואר שני בעיצוב אורבני והבעלים של משרד אדריכלים SGLarchitecture.

את המשרד SGLarchitecture הקים סער בשנת 2014 ומאז היה המשרד מעורב בפרויקטים החל מוילות, מגורים, תמ"א 38 ופינוי בינוי, מבני ציבור, מסחר ומשרדים ומתמחה בתכנון עירוני והתחדשות עירונית.

המשרד שואף ליזום נקודת מבט חדשה ודרכי הסתכלות על המרחב בו אנו חיים.

סער מכהן כראש התכנית לעיצוב פנים ביחידה ללימודי חוץ והמשך בבצלאל ומרצה במחלקה לארכיטקטורה באקדמיה מזה שנים רבות.

תמונה
הדמיית רחוב מקביל

ד״ר רחל גוטסמן היא היסטוריונית של יוון העתיקה והים התיכון הקדום, מתמחה בתיאוריה מרחבית והיסטוריה אקולוגית. עבודת הדוקטורט שלה הציעה ניתוח מרחבי של מיתולוגיות נדודים ורקונסטרוקציה של רשתות ימיות בים התיכון העתיק. גוטסמן ערכה מחקר פוסט-דוקטורט באוניברסיטת חיפה, שמשה כמנהלת מעבדת המחקר של בית ליבלינג בת״א, והיא חלק מצוות האוצרים של הביתן הישראלי בביאנלה לארכיטקטורה בוונציה הצפוי להיפתח במאי 2021. היא מפרסמת מאמרים, עיון וסיפורת בתחומי היסטוריה, מרחביות, אדריכלות וספרות.

עידו גינת הינו אדריכל, חוקר אדריכלות, ואוצר שותף של הביתן הישראלי בביאנלה לאדריכלות בוונציה 2021. 
עידו הוא בוגר בצלאל, בעל תואר שני בלימודי עיצוב מאוניברסיטת הרווארד, שם התמקד במחקר תיאורטי באדריכלות, ויזם בין השאר תערוכה ויום עיון על אדריכלות ותכנון הקיבוצים. עם חזרתו ארצה, הוא החל בלימודי דוקטורט באוניברסיטת תל אביב, ושימש עד לאחרונה כמנהל הקמה של ארכיון דיגיטלי לאדריכלות בפרויקט ״תרבות חזותית״ של משרד מורשת והספרייה הלאומית.
המחקר האדריכלי של עידו כולל התמחות בנושא ההיסטוריה של עיצוב ואוצרות תערוכות; אוונגרד אדריכלי במאה ה-20; והקשר בין עיצוב רב-מימדי לבין פדגוגיה וחינוך.
בין שאר יוזמותיו, עידו עורך כעת מחקר ביחד עם פרופ׳ צבי אפרת לקראת תערוכה על פועלו חסר התקדים של האדריכל ריכארד קאופמן, שהיה האדריכל הראשון של ההסתדרות הציונית, ותיכנן את המושבים והקיבוצים הראשונים.
עבודת הדוקטורט שלו במכון כהן להיסטוריה ופילוסופיה של המדע באוניברסיטת תל אביב, עוסקת בשאלת ייצוג המרחב הציוני בתערוכות בינלאומיות החל מתקופת המנדט.

נילי-רננה חר"ג: מרצה בכירה במחלקה לארכיטקטורה בבצלאל ואדריכלית שותפה ארכטיק אדריכלים בירושלים. March אוניברסיטת פנסילבניה; BDes בצלאל בהצטיינות; זוכת מענקי מחקר לאוניברסיטת גרנדה (2015); TU WIEN הפקולטה לארכיטקטורה ומכון פרויד (1995-6); AHO בית הספר לארכיטקטורה, אוסלו (1986-7).  מרצה אורחת  בבית הספר לאדריכלות ע"ש עזריאלי באוניברסיטת קרלטון; בית ספר לאדריכלות באוניברסיטת Braunschweig, בית הספר לארכיטקטורה Paris Malaquais ואוניברסיטת ניקוסיה. במחקר ובפרקטיקה מתמקדת באזורים שבמחלוקת המאופיינים בסכסוכים חברתיים ופוליטיים. היא תרה אחר מרחבים לימינליים המזוהים כגופי ידע ומרחבי תרבות על מנת לדמיין מרחבים שמעבר לגבולות הפיזיים הבלתי ניתנים לערעור של חיי היומיום.  בחינת המציאות  דרך עדשות לימינליות מאפשרת לראייתה להפוך מצבים קבועים וסופיים לנושאים לשינוי, ממרחב פתוח לחוויה חושית, חשיבה אנליטית ויצירה אדריכלית שלמה ונראית לעין. לראייתה, האתגר הדוחק הוא לייצב את החלוקה המסודרת של האדריכלות לגופי ידע נפרדים תוך הצבת אופן הפעולה של האדריכל על הסף שבין הקונקרטי לאוניברסלי.   

גלריית תמונות

תמונה

מתחם הפארק;  קרית היובל, ירושלים - ארכטיק אדריכלים

יובל יסקי הוא אדריכל פעיל, חוקר ואוצר אדריכלות ומרצה בכיר במחלקה לארכיטקטורה בבצלאל. ליובל תואר ראשון בפילוסופיה ובתולדות האמנות מאוניברסיטת תל אביב (95') ותואר שני בארכיטקטורה מה- SCI Arc בלוס אנג'לס, קליפורניה (2000). בין השנים 2010-2018 כיהן יובל כראש המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל, ירושלים.
תחום המחקר המרכזי של יובל הוא תכנון ואדריכלות במרחב הכפרי בדגש על אדריכלות הקיבוץ וההתיישבות השיתופית בישראל, נושא בו הוא נחשב למומחה בינלאומי. יובל אצר תערוכות רבות בתחום, בארץ ובחו"ל, ביניהן את התערוכה "הקיבוץ: אדריכלות בלא תקדים" בביתן הישראלי בביאנלה לאדריכלות בוונציה (2010), התערוכה "קיבוץ-באוהאוס חלוצים של הקולקטיב" בדסאו, גרמניה (2011) ועוד. יובל מרצה בתחום מחקרו במוסדות מהשורה הראשונה, בין היתר הרצה באוניברסיטת הרווארד בקיימברידג' מסצ'וסטס, המרכז הקנדי לאדריכלות במונטריאול ובמכון הגרהאם בשיקגו.
יובל הוא שותף במשרד יסקי אדריכלים בת"א המתמחה בין היתר בתכנון במרחב הכפרי, במסגרת זאת יובל משמש אדריכל ישוב במספר קיבוצים ומושבים, עורך תכניות מתאר ישוביות, מתכנן שכונות מגורים, מבני ציבור וקהילה.
 

אתי יעקובי נולדה ביפו 1961
למדה אמנות בבצלאל ולימודים קלאסיים ופילוסופיה באוניברסיטת תל אביב.
מציגה ציור בתערוכות יחיד וקבוצתיות משנת 1981.
ב1997 הציגה תערוכת יחיד במוזיאון תל אביב "העולם המופלא 3".
מלמדת בבצלאל ובמדרשה לאמנות. 
זכתה בפרסים שונים וציוריה נמצאים באוספים פרטיים ובאוספי מוזיאון תל אביב ומוזיאון ישראל.

תמונה
"ביער" 2020 ,עיפרון כחול על ניר 25×35 ס"מ

שרון יערי  - צלם, אמן ומרצה לצילום ואמנות.
ליערי תואר שני (Mphil) מהפקולטה לעיצוב אמנות וטכנולוגיה, אוניברסיטת דרבי, בריטניה 2001, והוא בוגר המחלקה לצילום וידאו והדמיה ממוחשבת בבצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים 1994.

מאז סיום לימודיו, עבודתו של שרון מנסחת מבט אישי מורכב, עקבי ובלתי-מתפשר על המרכיבים הפיזיים והאנושיים של המקום הישראלי, תוך התנסות וחקירה של מגוון פרקטיקות וז׳אנרים בעשייה הצילומית.

יערי הציג תערוכות יחיד במוזיאון תל אביב לאמנות, Haus Esters, Kunstmuseen Krefeld גרמניה; Oldenburger Kunstverein בגרמניה; מוזיאון הגלריה הלאומית בוילנה, ליטא; גלריה זומר לאמנות עכשווית בתל אביב; Galerie Martin Janda בוינה; Lisson Gallery בלונדון; Lombard Freid ניו יורק; גלריה אנדראה מייזלין בניו יורק; מוזיאון הרצליה לאמנות; ותערוכות קבוצתיות רבות ביניהן במוזיאון ישראל; מוזיאון תל אביב; Dom Museum Wien; Jewish Museum New York; המוזיאון לאמנות מודרנית בניו דלהי; Kunst Haus Wien; מוזיאון אשדוד לאמנות; Jewish Museum Berlin; ICP New York ועוד.

יערי זוכה פרס קרן אמת, תרבות ואמנות - צילום, 2018; פרס קונסטנטינר לצילום, מוזיאון תל אביב 2010; פרס עידוד היצירה 2009, פרס קרן גוטסדינר לאמנות ישראלית, מוזיאון תל אביב, 2005; פרס שר התרבות בתחום האמנות הפלסטית,2000 ; פרס ז׳נט וג׳ורג׳ ג׳אפין, קרן התרבות אמריקה-ישראל 2004; פרס ז'ראר- לוי לאמן צעיר מוזיאון ישראל 1999.

תמונה
כביש 6, 2010

אדריכלית, מרצה וחוקרת, מקימת סטודיו חוץפנים אדריכלים

מוטו

הנעת שינוי באמצעות ארכיטקטורה. Design Like You Give A Damn!

אחריות חברתית, טוטאליות עיצובית, פרואקטיביות ועצמאות.

תפישת חוץ-פנים – במובן פיזי, חברתי ומקצועי, כתהליך יצירתי דינמי של למידה-עבודה, שפורם את גבולות הפרקטיקה האדריכלית- בהרחבת הקונטקסט, הדיסציפלינות, בקני מידה, במגוון פרוגרמות, במחקר והוראה אקדמית, בתחרויות וסדנאות.

המחויבות לגישה הומנית, מקיימת וביקורתית מתבטאת בחשיבה מחודשת על תפקיד השימור, בפיתוח תפישה של "שימור בש' קטנה", שימור תרבותי ויומיומי, שמאתגר תפישות שימור קונסרבטיביות ומחפצנות. ארכיטקטורה, ובכלל זה שימור, כמעשה יצירת חלל למען אנשים, באשר הם, ובייחוד עבור קהילות מוחלשות.

CV נבחר

מחקר "לקראת שימור בש' קטנה- מקרה הבוחן של עג'מי, יפו" (טכניון, 2014)

פרויקט חידושימור מגדל מים 2010-2020

מקום 1 בתחרות בינ"ל לתכנון אלטרנטיבי ליישוב עין חוד "An Existence of exile" שהוצגה ברחבי העולם (AIA איסטנבול 2005, ביאנלה רוטרדם 2007, ביאנלה ונציה 2008)

לימודיםB.Arch  בצלאל, וM.Sc  טכניון בהצטיינות.

מעורבות חברתית ותכנונית בקהילה (תכנון ספריה קהילתית, חידוש בית עם, פארק אקולוגי ועוד), ובארגונים (במקום- בנושאי חינוך, שימור, יפו)

המורה ה3- תחום מחקר וסטודיו במחלקה לארכיטקטורה, שמתמקד בסביבה הפיזית כחלק מפיתוח תפישות חינוך מתקדמות. (ייעוץ תכנוני למכון הדמוקרטי)

מגורים- מגוון פרויקטים

תחומי עניין

חידושימור- שימור, המרת מבנים וחידושם, בהתייחסות תרבותית רב תחומית.

מבני חינוך ותרבות- תכנון וייעוץ תכנוני-פדגוגי משולב, ניסיון במבני אקדמיה מורכבים.

תמונה
חידוש מגדל מים

 

אדריכלית, מתמחה בשימור ובמורשת תרבות.

מרצה במחלקה לארכיטקטורה, בתואר שני לעיצוב אורבני ובתואר ראשון בתרבות חזותית וחומרית. מרכזת את פרויקט בין־לאומי מטעם בצלאלEDICULA  -

(Educational Digital Innovative Cultural heritage related Learning Activities).

מתמקדת בהיבטים של שימור בערים היסטוריות, מורשת אורבנית וגישות עכשוויות בנושא נופים אורבניים-היסטוריים, אתיקה בשימור המורשת, וכן בתיעוד והערכה של מתחמים היסטוריים ובייעוץ שימור לתכניות.

עדי בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. השלימה לימודי תעודה בשימור המורשת הבנויה בפקולטה לאמנויות באוניברסיטת תל אביב, ובעלת תואר שני בלימודי שימור ומורשת תרבות, מביה"ס למוסמכים באוניברסיטת רטגרס בניו ג'רסי.

היא יועצת שימור לוועדה המחוזית מחוז דרום ויועצת שימור ארצית לאגף לתכנון אסטרטגי במטה מינהל התכנון וחברה בפורום שימור ארצי. וכן משמשת יועצת השימור לעיריית חולון. בעבר שימשה יועצת שימור לוועדה המחוזית חיפה, לוועדה המחוזית מרכז ולאגף לתכנון אסטרטגי. היא מרכזת את נושא מדיניות השימור במינהל שימור ברשות העתיקות ואחראית על פרויקטים שונים בהם הכינוס הארצי לשימור מורשת התרבות בישראל ואתיקה בשימור המורשת בישראל.

עדי היא יו"ר, בהתנדבות, של הוועדה המדעית לדרכי תרבות של איקומוס ישראל.

תמונה
כיכר צינה דיזנגוף - תל אביב, סקר תיעוד מתחמי; עדי סלע וינר, קרן מטרני, טל קציר, 2015; אקריליק על בד באדיבות האמן רפי פרץ

סנאן עבדאלקאדר הוא ארכיטקט ומתכנן ערים, מייסד ובעלים משרד "סנאן אדריכלים" (SA) אותו הקים בשנת 1995 בהרצליה פיתוח, בשנת 2004 בירושלים, ובשנת 2014 ביפו.
במהלך שנות עבודתו על פרויקטים פרטיים וציבוריים, כאלו שהשפיעו והושפעו ממשתנים פוליטיים, חברתיים וכלכליים, הפך סנאן את תהליך התכנון לפלטפורמה של אקט שיתופי ומכיל החג סביב האזרח.
במהלך עשייתו, החל סנאן ללמד באוניברסיטת תל אביב בשנת 1998. בשנת 2006 הוזמן להקים את יחידת המחקר "ארכיטקטורה א-פורמלית", באקדמית בצלאל לאמנות ועיצוב. היחידה מקנה לסטודנטים הזדמנות לחוות מרחבים בהם מתנגש תכנון ממוסד עם זה הורנקולארי 
בשנת 2007 הוזמן סנאן לביאנלה בסאו-פאולו להציג את עבודותיו, הוא שיחרר את ספרו "ארכיטקטורה של (אי)תלות", בו הוא בוחן את המרחב השלישי של ההוגה ההודי, הומי בהאבהא, בהקשר הזהות המקומית. 
בשנת 2018 הקים סנאן את המכון לחקר התרבות הערבית באומנות חזותית, עיצוב וארכיטקטורה, בצלאל. 
במהלך השנים סנאן הוזמן להשתתף במספר תערוכות והרצאות ברחבי הארץ והעולם.

תמונה
נילי, 2019, צולם על ידי אסף פינצ'וק

 

אדריכל רשוי, מרצה, לומד, אוהב אדריכלות ומידות טובות. 
בוגר המרכז האקדמי ויצו חיפה 2010, בעל תואר בחינוך ותעודת הוראה. 

עם סיום לימודיו עבד בחיוטין אדריכלים ועדה כרמי אדריכלים. 
הקים ב-2015 את "איל עברי אדריכלים". 
המשרד נותן שרות למגזר הציבורי.
מתוך ראיית מציאות רחבה.
יכולת להציע אסטרטגית פעולה כוללת ופתרונות חדשניים.
בעזרת מחקר עיצוב, תשומת לב תכנונית וסקרנות.

איל לומד באופן מתמשך תחומים משיקים לאדריכלות 
כגון: כלכלה מעגלית, הוראה, חשיבה מערכתית, 
ניהול פרויקטים, הנדסת תוכנה ואסטרטגיה. 
למידה המאפשרת השגת איכות בתכנון.

בעבודותיו משתדל איל ליצור עתיד טוב יותר.

תמונה
מרחב לחדשנות וקיימות, איל עברי אדריכלים